Położna – Poznań

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: OD 5322,78 zł brutto- wynagrodzenie zgodne z nową siatką płac (kwota na pełen etat, umowa o pracę)

Gyncentrum Sp. z o. o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Organizację tworzą nowoczesne ośrodki, m.in. Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Szpital i Centrum Leczenia Endometriozy oraz Wielospecjalistyczne Centra Medyczne holsäMED.

Obecnie w związku z otwarciem nowej Kliniki zlokalizowanej w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko: Położna.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne z zakresu położnictwa.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Obowiązkowość, dokładność, życzliwość.

Zakres obowiązków:

  • Medyczna opieka nad pacjentami.
  • Wykonywanie zleceń lekarskich pacjentom zgłaszającym się do poradni.
  • Udzielanie pomocy przy badaniu pacjentów w zakresie wskazanym przez lekarza.
  • Obsługa informacyjna pacjenta w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej.
  • Kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
  • Współpraca z personelem lekarskim i administracyjnym.
  • Pobieranie oraz/lub przyjmowanie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych.
  • Przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa.
  • Współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie renomowanej i stabilnej firmie.
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz innych świadczeń finansowanych z ZFŚS.
  • Program poleceń pracowniczych.

Miejsce pracy:

Gyncentrum Sp. z o. o.
Głogowska 151
Poznań, 60-266