Położna – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 60zł / h

Nowo otwarta Lecznica Podstawowej Opieki Zdrowotnej na Saskiej Kępie – poszukuje do pracy położną.

Opis stanowiska  :

  • Przyjmowanie deklaracji wyboru
  • Wizyty patronażowe
  • Obsługa pacjentów, edukacja przedporodowa
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Aktualnych uprawnień do poboru materiału biologicznego
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi komputera;

Oferujemy:

  • nowe, kompleksowo wyposażone stanowisko pracy – możliwość urządzenia gabinetu pod swoje potrzeby
  • ciekawą pracę w niedużym zespole;
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie/ kontrakt;

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]

więcej informacji pod nr telefonu :  501190887

Zapraszamy !

Miejsce pracy:

Lecznica "Gocław"
ul Afrykańska7a
Warszawa, 03-966