15 czerwca - Dzień opieki eksperymentalnej

Była przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego PiP będzie się ubiegać o mandat poselski. Z listy SLD. Żeby tylko w sejmie była pani przewodnicząca nie zajmowała się sprawami pielęgniarek i położnych. Jak skutecznie zajmowała się sprawami naszego środowiska zawodowego odczuwamy codziennie na własnej skórze. Czy w ławach sejmowych będzie siedziała także w czepku?

Związek zawodowy pielęgniarek i położnych.

15 czerwca - DZIEŃ OPIEKI EKSPERYMENTALNEJ. Taka propozycja NAZWY DNIA zwyciężyła w konkursie ogłoszonym przez redakcję Portalu i Gazety Pielęgniarek i Położnych. To w dniu 15 czerwca 2010 roku minister Ewa Kopacz ogłosiła swój autorski pomysł, zgodnie z którym: "Sprawowanie opieki w oddziale szpitalnym przez jedną pielęgniarkę lub położną obejmuje nie więcej niż 20 pacjentów w ciągu jednej zmiany".

Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

Minister zdrowia nie dotrzymuje podpisanego porozumienia. Redakcja Gazety i Portalu: czy minister, będący konstytucyjnym organem Rzeczypospolitej Polskiej może nie dotrzymywać podpisanego porozumienia oraz czy brak realizacji porozumienia wynika z faktu, że dotyczy grupy zawodowej pielęgniarek i położnych?

Działalność ministerstwa zdrowia.

WYGRAJ 500 zł!!! W konkursie redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej na NAZWĘ DNIA zgłoszono 61 propozycji. Teraz kilka z nich zostanie zamieszczonych w sondzie na gównej stronie Portalu. I jedna z nich zostanie przez użytkowników Portalu wybrana na NAZWĘ DNIA, w którym MZ opublikowało normę 1:20.

Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

WYGRAJ 500 zł!!! Weź udział w konkursie redakcji Portalu i Gazety Pielęgniarki i Położnej na NAZWĘ DNIA i wygraj 500 zł. Zobacz warunki konkursu.

Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

Działy aktualności