Działy aktualności

Komentarze pielęgniarek i położnych

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Złożyłam broń, zamknęłam książkę raportów, zgasiłam światło i krzyknęłam, dość!

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Dzisiaj to właśnie zrobiłam, napisałam w raporcie. Na dyżurze miałam 20 pacjentów w trzeciej kategorii na jedną pielęgniarkę. Serce mi się krajało, że nie z własnej woli nie mogę obsłużyć tych chorych tak jak się należy, ale jest granica ludzkiej wytrzymałości.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Jesteśmy w większości za przeproszeniem "stare baby" zacznijmy się wreszcie szanować i mówić czasem nie, nie dam rady!

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Zgadzam się z tym trzeba wszystko pisać bo już faktycznie nauczyli się wszyscy, że pielęgniarka wszystko zrobi nawet jak jest brak rak do pracy i nikogo nie przyjmą...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: ZA ORGANIZACJĘ PRACY W ODDZIALE ODPOWIADA ODDZIAŁOWA ORAZ NACZELNA, A NIE PIELĘGNIARKA. Jeszcze raz powtarzam, piszmy w raportach, że ze względu na zbyt małą obsadę personelu pielęgniarskiego nie jesteśmy w stanie wykonywać w pełni swojej pracy do jakiej zostałyśmy powołane.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Drogie Panie, nie kłóćcie się, nie emocjonujcie, nie obrażajcie wzajemnie, przecież NIE MA o co! Zacznijmy głośno mówić w naszych miejscach pracy o niezadowoleniu, nie zgadzajmy się na warunki pracy i ilość pielęgniarek z którymi współpracujemy, zacznijmy wykonywać wszystkie czynności zgodnie z procedurami, nie śpieszmy się w pracy.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Jestem pielęgniarką i nie mogę czytać tej fali nienawiści jaką siejemy miedzy sobą. To po prostu smutne. Nie tak dawno, może tydzień temu były złe pielęgniarki...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Projekty ustawy o wynagrodzeniach w służbie zdrowia dzielą pielęgniarki mega niesprawiedliwie: grup powinno być co najmniej pięć...

Projekt ustawy o minimalnym wynagrodzeniu pracowników ochrony zdrowia a wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Witam, dziś na Portalu został zamieszczony komunikat w którym Pan Minister ponownie podzielił pielęgniarki i określił współczynnik pracy. (artykuł z 9 stycznia). Nie ukrywam, że jest to bardzo przykre dla tych z nas, które uzyskały tytuł mgr...

Projekt ustawy o minimalnym wynagrodzeniu pracowników ochrony zdrowia a wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Miało być 4×400. Co roku nasze pensje powinny wzrastać o 400 zł. Powinno być obecnie 800 brutto brutto a jest 664 (brutto brutto). Resztę jakimś sposobem zagospodarowały nasze władze i pracodawcy.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Pracuje 37 lat. Wynagrodzenie zasadnicze 1800 pln, mam specjalizację i co z tego, to prawda, że nie zwiększa to moich uprawnień, ale musiałam przez dwa lata ponosić koszty bo nasze Izby zwracały śmieszne pieniądze.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: A ja też podpisze obywatelski projekt ustawy jak poproszą...

Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Oczywiście, że pielęgniarki i położne powinny więcej zarabiać niż dietetyk, fizjoterapeuta, radiolog itd, ze względu chociażby na ogromną...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: W Polsce konieczny jest strajk ogólnokrajowy pielęgniarek i położnych, taki z całkowitym odejściem od stanowisk pracy (od łóżek pacjentów też). Wówczas decydenci się przestraszą, a podmioty lecznicze staną, bo bez nas nie są w stanie działać.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Trudno w naszym środowisku pielęgniarek i położnych zorganizować protest, bo straciłyśmy całkowicie zaufanie do związków. To towarzystwo wzajemnej adoracji parło do władzy...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Trochę mnie to śmieszy, że dla pielęgniarek tytuł magistra to coś niezwykłego i nadzwyczajnego do osiągnięcia a już jak ktoś ma magistra to uważa, że osiągnął szczyt nad szczyty.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Na dyżurach nocnych przy 6 dostępnych w brudowniku basenach myłam je i dezynfekowałam. Czasem tych basenów musiałam użyć nawet 15 czy 20. Wywoziłam też zwłoki do prosektorium. Do tej pory tak się pracuje w moim szpitalu.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: W szpitalu jestem pielęgniarzem po ciężkich studiach, głupim magistrem pielęgniarstwa... zerem... nie mam prawa głosu bo g** wiem... taka jest prawda o naszym zawodzie! NIE SZANUJCIE SIĘ!!! TO I INNI NAS NIE SZANUJĄ!

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Przez podziały w naszej grupie korzystają wszyscy, a my patrzymy tylko która jest lepsza od innej, oczy byśmy wydrapały o najmniejszy sukces swojej koleżanki. Psy wieszamy na lekarzach, ratownikach a nawet na tych biednych salowych. Nikt ale to nikt nas nie będzie szanował bo same się nie szanujemy.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Pracuję 30 lat w oddziale zabiegowym.Pensja zasadnicza 1850. Z powodu braku personelu przemieszcza się nas na inne oddziały...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Starsze pielęgniarki już niedługo poodchodzą na emerytury i pozostaną puste oddziały.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Pielęgniarki to sfeminizowane środowisko i każda, która wychyli się do przodu dostaje po głowie..."

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Uciekłam z tego niewolnictwa po zaledwie pięciu latach pracy. Nocki, świątki i piątki - nierzadko dyżury nocne w pojedynkę (...)"

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Skończyłam studia wyższe, pracuję 29 lat, kursów już nawet nie liczę. Moja pensja jest taka sama jak pensja mojej sąsiadki, która pracuje jako bileterka na basenie..."

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "No i mamy 2017 rok, wzrosła pensja minimalna! i wiecie co się stało - panie salowe zarabiają więcej wraz z nockami od pielęgniarek pracujących na jednej zmianie".

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl