Ten clip zrobił wielką krzywdę wizerunkowi zawodu pielęgniarki! Pobił w tym zakresie Halinkę Kiepską i Daleko od noszy! Zobacz wideo wywiad z Dorotą Gardias w sprawie jej clipu wyborczego. "To był spot pielęgniarski ..., jest kontrowersyjny ....., nie ja wymyśliłam PR i nie ja wymyśliłam przekaz". Dlaczego kandydatka nie rozróżnia żenady od kontrowersyjności?

Pielęgniarki w mediach.

.......................................................................

 

.

7 kwietnia 2014 roku - Zgadzasz się na zastrzyk od pani Doroty Gardias, kandydatki do Parlamentu Europejskiego? Ja NIE! [Czytano prawie 5 000 razy, 66 KOMENTARZY!]

.

.

Zobacz komentarze na facebooku

.

Zobacz także:

Aktualności według działów - koszmarny clip wyborczy pielęgniarki  [Ponad 150 KOMENTARZY]

.

Komentarze użytkowników

#1  2014.04.25 10:03:41 ~piel

Widać,że dla P.Gardias najważniejsza jest mamona ! Pazerna ! Wypowiedź P.G.żenująca,oburzająca.Opowiada głupoty pod publiczkę,nieprawdziwe, zmanipulowane treści. Pani G. zależy na własnych korzyściach. Pracowała z p. Szczypińską- aha! towarzystwo wzajemnej adoracji.Nic nie zrobiły i nic nie zrobią.Skostniały system. Brawo dla dziennikarza !

#2  2014.04.25 10:08:26 ~goja

Panie Mielcarek, nie dorasta Pan Jej do pięt.Umie Pan tylko atakować innych, a co Pan zrobił dla środowiska. Wprowadza Pan atmosferę nienawiści w naszych grupach zawodowych. Jak można wprowadzić korzystne zmiany przy takim wzajemnym ataku.Czy kiedykolwiek docenił jakieś działania na rzecz środowiska, wszystko podlega absolutnej krytyce.Wstyd , wstyd.po stokroć wstyd! Może przestałby Pan zarabiać na naiwnych pielęgniarkach i położnych, które zaglądają na portal (proszę powiedzieć ile należy się za każde kliknięcie).

#3  2014.04.25 10:18:23 ~położna

Nie ma czego komentować. P. Gardias przynosi wstyd dla środowiska. Jak pielęgniarstwo Polskie ma właściwie funkcjonować, skoro takie bezmuzgi go kształtują. Naprawiają to, co same popsuły - niestety doprowadzając do kolejnych dewastacji. Nie uznawanie kwalifikacji - ich zasługa ; obecnie bierne przyglądanie się procesom przekształceniowym nad którymi nie panują ( pielęgniarki zwalniane, kontrakty upokarzające - a one tylko patrzą ); przyjdą kolejne wybory - będą krzyczeć ponownie o naprwach. CZY BĘDZIEMY TO TOLEROWAĆ NADAL ! CZY NIE CZAS PRZERWAĆ DESTRUKCJĘ PIELĘGNIARSTWA !

#4  2014.04.25 10:21:56 ~do goja

Rozumiem, że spot się podoba. Chociaż komuś

#5  2014.04.25 10:31:51 ~piel

P.G.wyjaśnia,że pzyczyniła się do uznania dyplomów wszystkich piel.za granicą.A kto to zaniedbał? Same panie decydentki- piel.polskie. Wyjaśniała nam to kiedyś p.przew.Izb Piel. Było tak,pojechały do Włoch ,ważne ,piel, bez przygotowania się,bez dobrej znajomości języka.Tam wyjaśniły w ten sposób,-pie.po LM uczyły się 5 lat,zliczyły również godziny biologii,chemiii,fizyki itp,natomiast te po SM, swoją mądrością przedstawiły,że te kończyły 2 lata szkoły medycznej,nie wyjaśniając,że pielęgniarki wcześniej kończyły l.ogólnokształcące,matura,tu również nauka biologii itd. Władze włoskie uznały ich naukę jako:szkoła podstawowa i 2 letnia zawodowa.Tak się popisały.Kolejne zdarzenia znacie.

#6  2014.04.25 10:43:29 ~co

Co to za decydentki. KOMPROMITACJA, KOMPROMITACJA, KOMPROMITACJA.

#7  2014.04.25 12:55:22 ~PielMen

Nie wiem skąd aż taki atak na ten klip. Sam spot bardzo słaby, montaż na poziomie reklam w latach '90. Ale wywoływanie aż takiego skandalu na portalu. Nie ma potrzeby.

#8  2014.04.25 15:06:10 ~azor

Może dlatego, że z podtekstu wypowiedzi nie sypią się dla pielęgniarek &euro, lecz kontynuacja wszczętego przekształcania z kontraktami na ubogich warunkach - minimalne płace, aby pielęgniarka dla przeżycia wypracowała 400 godz. i zapełniła wiadome im braki kadrowe na rynku. A kanalie na stanowiskach ze stałymi podwyżkami. Płace 8 -18 tyś. A jedna z nich beznadziejna z zakusami na posadkę w EP - łagry bardziej zasadne.

#9  2014.04.25 15:51:10 ~Piguła.

Ja jestem ciekawa czy P . dorota wie ze zaneta nie robi sie zastrzykow? Ciekawe czy ona pracowalaby za taka pensje jak my pielegniarki pracujemy po 12 godz. Co z tych obietnic jak nie widac poprawy ciagle przybywa nam obowiazkow i ciagle tylko sie od nas wymaga coraz wiecej, a jak Tu Zyc za takie pieniadze. Co nam po tym ze pni Dorota dostanie sie tam gdzie zamierza?

#10  2014.04.25 18:30:36 ~piguła

Tę żanetę w odbyt i w kosmos. Wypowiedź porażka. To przedstawiciel pielęgniarstwa. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Ja jednak nie utożsamiam się z tą PANIĄ ! Nie chcę być postrzegana przez JEJ pryzmat !

#11  2014.04.25 18:55:07 ~do 2

To nie przez Mielcarka lecz przez takie dziunie jak szanowna przedmówczyni sytuacja Polskiej pielęgniarki Hanki K. tak wygląda. System funkcjonuje na naiwnych dziuniach, którym wystarczą ochłapy z Pańskiego stołu. Jak dla mnie dość. Chcę jeszcze pobyć z dziećmi- nie tylko zapewniać im byt pracując na 2 etatach. Już się boję, że będę tego żałować. Jaki mam wybór. Przeżyć, czy wychować na ludzi. Jak z sercem wykonywać Zawód. Popieram 10. Żaneta w odbyt i kosmos.

#12  2014.04.26 08:07:02 ~Masakra

Polszczyzna zerowa! Treści sensownie też zero!

#13  2014.04.26 09:16:24 ~xxx

Sprzedaje nas za srebrniki.Najwyższa pora likwidować stołki decydentek,które nie mają nic wspólnego -bezpośrednio z pacjentem.U mnie ZOL takich siedzących za biurkiem,nie widzących pacjenta jest 9.A na dyżurze przy 60 leżących i niedołężnych są 3. Dlaczego lekarz pełniący różne funkcje pracuje przy pacjencie.

#14  2014.04.26 17:19:01 ~mn

Żenada to MY SAME PIELĘGNIARKI nadal jak psy ogrodnika same w nic się nie angażując ujadamy na Koleżankę której coś się chce zmienić w naszym kiepskim życiu ! WSTYD OJ WSTYD!

#15  2014.04.26 17:48:25 ~Piguła3

W małej miejscowości w powiecie lubańskim do Europalamentu startuje baba,która mobbingowała,miała proces karny,proces prze sadem pielęgniarskim i co ! Niejaka E.G ma się dobrze. To dlaczego Pani G nie może pleść bzdur. Nasza rodzima startuje z ramienia SP oraz wspiera ja ruch oburzonych. Na pielęgniarki raczej liczyć nie może.

#16  2014.04.28 17:20:07 ~ja

Najbardziej szkodza własnemu wizerunkowi same pielegniarki.Obrzucaja sie błotem,zachowuja sie jak kłebowisko wściekłych zmij plujacych jadem, węszą(jakMacierewicz za brzozą)za maturami, gnoja koleżanki za rodzaj skońcZonej szkoły itp.

#17  2014.04.28 21:44:21 ~ty

Ty do ja. A skąd to się niby bierze. Nie tylko kanibale zjadali siebie. Historia zna przykłady zjadania trupów w sytuacjach ekstremalnych. Obecnie pielęgniarstwo to taki ekstremalny Zawód. Bez przyszłości - wykonywany w trudnych warunkach i nieopłacany należycie. Nie dziwi, że za 100 jedna poniża drugą; za jakikolwiek awans, czy marną podwyżkę jedna upadla drugą. WAŻNE. Z CZEGO TO WYNIKA I CZYJA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ.