Wideo - dyrektor szpitala o tzw. podwyżkach pielęgniarek. Podwyżki nie dostaną pielęgniarki zatrudnione w ratownictwie oraz z medycyny pracy. A związek i izby pip nadal są zadowolone z porozumienia!

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.11.11 18:07:02 ~On32

Bosko! Znowu wykluczeni! "Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera" (dz.cyt. przysłowia ludowe)

#2  2015.11.12 07:49:29 ~keruj

PODWYŻKI NIE DOTYCZĄ RÓWNIEŻ PRAKTYK INDYWIDUALNYCH REALIZUJĄCYCH UMOWY ZAWARTE Z NFZ - OPIEKA DŁUGOTERMINOWA DLACZEGO ? KTO SIĘ NA TO ZGODZIŁ ? Następni wykluczeni !

#3  2015.11.12 08:50:18 ~piel

Izbianki boja sie szybkich Reform w naszym zawodzie bo jak twierdza panstwo i ministerstwo pieniedzy nie ma , no ale dla swoich 460 poslow i 100 senatorow to ma na wszystko. prosze jak wydaja lekka reka pieniadze a pielegniarkom i poloznym mowia ze nie ma pieniedzy .Ok. 8 mln złotych odpraw dla byłych parlamentarzystów i 30 tysiecy kwartalnych premii dla kazdego

#4  2015.11.12 09:22:13 ~piel

W ciągu kilku lat w tym kraju zostaną tylko izby,przewodniczące,naczelne i oddziałowe,więc może wezmą się w końcu do roboty-za 2 tys miesięcznie!

#5  2015.11.12 10:03:26 ~ina

W nocy, drogie panie , to się śpi a nie podpisuje porozumienia. Macie efekt waszych dziwnych I WĄTPLIWYCH negocjacji. Muszę to wykrzyczeć, Do tej pory pielęgniarki nie otrzymały żadnych podwyżek! a jeżeli dostaną to jako dodatek , obżarty ''składkami, czyli 4 lata na dodatku. W tym czasie minimalna wzrośnie a więc pielęgniarki zawisną na minimalnej , tak jak salowe - więc po co podwyżka prawda? O tym w nocy - na śpiocha -rozmawiałyście?

#6  2015.11.12 22:54:40 ~ja

Jestem pielęgniarką, za wrzesień dostałam jako dodatek 173 zł, a nie 400 zł, tak jak wywalczyły strajkujące pielęgniarki. To jest jakaś kpina, żart?

#7  2015.11.13 13:55:55 ~mola

Do 6: bo to brutto. A my już dostałyśmy za wrzesień i październik i tak jak było wynegocjowane 2 razy 300+100, czyli 800 brutto za dwa miesiące

#8  2015.11.14 10:36:33 ~gaga

Do 7 - dostałaś to też w nocy? Chyba Ci się śniło? Znowu wróciły ,trole izbowe'' :(

#9  2015.11.15 00:30:01 ~piel

Nie pasuje, nie podoba się ? To nie brać tych pieniędzy, wypisać się ze związków, ruszyć dupy i samemu walczyć o lepszą podwyżkę.

#10  2015.11.15 13:21:29 ~PIEL

DO 9 tO dlaczego w mediach baba wypowiada się w imieniu wszystkich?

#11  2015.11.15 23:01:06 ~Piguła

Jestem pielęgniarzem, pracuję w Państwowym Ratownictwie. Posiadam umowę o pracę. U nas każdy pielęgniarz/ka systemu dostał 200 zł obok podstawy jako dodatek.