Szpital ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie w ramach kontraktów. Oferty składane przez pielęgniarki podlegają ocenie. Zobacz jak punktowane są kwalifikacje zawodowe: doktorat, magister, licencjat, specjalizacja, kurs kwalifikacyjny i specjalistyczny.

Umowy cywilnoprawne pielęgniarek.

      

Cdn... Jutro w sobotę podamy inne oceniane kryteria 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

 

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka kontraktowa

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.02.24 18:43:04 ~Sara

W sumie to ja nie widzę w tym nic dziwnego że przy naborach na pewne stanowiska bierze się pod uwagę wykształcenie kursy czy specjalizacje. Ale moim zdaniem powinno być jeszcze brane pod uwagę doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie.

#2  2017.02.24 18:50:02 ~pielegniar

No i specjalistki górą brawo

#3  2017.02.24 20:16:54 ~paranoja

Specjalistki bez matury znowu przed mgr i doktorami . masakra.

#4  2017.02.24 20:34:14 ~ana

Ale jaja ! kto tak się droczy? /

#5  2017.02.24 21:15:02 ~Spec

Paranoja pisze paranoje. Cieszę się, że specjalistki mają wysokie notowania. Brawo!

#6  2017.02.24 21:16:02 ~P-NIARKI

Ale nas skłócaja a pielęgniarki lubią sobie dokładać i oni o tym wiedzą ! i znowu prestiż w dół, kiepska grupa zawodowa - każdy sobie itd. !

#7  2017.02.24 22:04:56 ~propozycja

Odsyłam do portalu WP przed chwilą zamieszczono informacje 24.02.17 g.21:04 czym się będzie zajmowała nasza nowa wiceminister Żelazko mianowicie standardami opieki okołoporodowej itd. no proszę, proszę wtóruje swojemu chlebodawcy a może pojedziemy my do niej i pomożemy przy tych standarcikach ?

#8  2017.02.24 22:05:32 ~Ewa

Dlaczego specjalistki bez matury? Ja jestem po specjalizacji i mam mature po co takie przytyki?

#9  2017.02.24 22:50:14 ~piel-ki

Do 7 a to ciekawe zajęcie ma pani nasza minister my na pewno jej się przypomnimy ! do 8 nie rozdrabniamy się na dobre, zacznijmy od góry tam jest początek naszych pilnych spraw a góra specjalnie nas dzieli ! nie kłócimy się jak przekupki o wykształcenie i nie harujmy na kilku etatach, walczmy o godne płace !

#10  2017.02.24 23:24:29 ~ja

A gdzie pielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowania ?

#11  2017.02.24 23:28:41 ~szkolna

No właśnie ?

#12  2017.02.25 01:09:54 ~do paranoj

Mam specjalizację i maturę,a tobie mózgu brakuje.I co ci po tej maturze jak ty .jest.

#13  2017.02.25 01:09:57 ~do paranoj

Mam specjalizację i maturę,a tobie mózgu brakuje.I co ci po tej maturze jak ty .jest.

#14  2017.02.25 10:25:49 ~piel-arz

Czesc, czy wiecie jak potoczyły się rozmowy pielęgniarek z Krakowa ze szpitala JPawła II z marszałkiem? Czy w ogóle spotkały się z nim?

#15  2017.02.25 11:52:02 ~mgr, specj

Nadal to samo, to jest żałosne co same sobie robicie.

#16  2017.02.25 13:39:40 ~xxxx

Paskudne środowisko !

#17  2017.02.25 13:56:40 ~Akle

Nie macie innych problemów ,musicie się kąsać przy każdej okazji Kobiety zawalczcie o dobre jutro Lepiej na tym wyjdziemy Pozdrawiam

#18  2017.02.25 14:37:24 ~Ana

Trudno zrozumieć te wszystkie kłótnie o nic. Logiczne i zasadne jest że do wykonywania określonych usług w określonych oddziałach prymat ma specjalizacja nad tytułami naukowymi i stopniem wykształcenia patrzcie na lekarzy profesor w dziedzinie nauk medycznych nie może ot tak wystartować w kontrakcie na dyżury na dowolnym oddziale który nie jest zgodny z jego specjalizację .

#19  2017.02.25 15:12:19 ~piel

Witam wszystkie koleżanki pielęgniarki te po liceum, licencjatki, mgr i dr . Przyjdźcie po rozum do głowy, każda z nas jest pielęgniarką, ma te same zadania i obowiązki zgodne z ustawą i przykre jest to skakanie sobie do oczu. Źle to świadczy tylko o naszym skłóconym już środowisku. Kształcenie nie jest niczym złym i każda w tym co robi myślę, że jest najlepsza, bo tak powinno być, odpowiadamy w końcu za człowieka. Pracuję już ponad 30 lat, też się nieustannie kształcę i tak szczerze mówiąc już mam dosyć, ale nie przychodzi mi do głowy dyskryminować moje koleżanki pielęgniarki, każda z nas ma różne życie i sytuację, zacznijmy być same do siebie bardziej wyrozumiałe i się na wzajem opluwać. Może wtedy uda nam się coś wywalczyć i w końcu zaczną nas szanować chociaż szczerze - wątpię w to?

#20  2017.02.25 16:30:00 ~Mgr spec.

Chore towarzystwo

#21  2017.02.25 18:59:47 ~sam

Folwark zwierzęcy- wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre są równiejsze -drogie koleżanki , czy naprawdę o to wam chodzi- walczmy o dobro nas wszystkich nie licytujmy się-w jedności siła pozdro

#22  2017.02.26 09:12:51 ~wielu

Przez osiem lat platforma nie dała grosza podwyżki pielegniarkom dlaczego Mielcarek siedział z podkulonym ogonem a teraz miesza?

#23  2017.02.27 13:25:55 ~ciekawski

Panie Mielcarek i co tam w Krakowie u protestujących ? a nasza wiceministerka pielęgniarka pokaże się w końcu w mediach w internetowych czy telewizyjnych np.w gościu jedynki ?

#24  2017.02.27 13:26:41 ~piel

Co z tego portalu niewiele nam pomaga

#25  2017.03.03 13:38:49 ~motyl

Jaki z tego wniosek .TAKI SZANOWNE PANIE ŻE JAJA JAK BERETY I TAKIE KPINY ŻE HEJ .TE , konfidentki chcą tym sposobem zmuszać do robienia specjalizacji " A WY POKAŻCIE IM , odruch Kozakiewicza " i NIE ULEGAJCIE ICH PRESJI , najwyższy czas aby jak w tej piosence NIEMENA - pokazać że , dość aby człowiekiem gardził człowiek " . NIE DAJCIE SIĘ ZAPĘDZIĆ W KOZI RÓG . NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA TE WARUNKI ( bo to kolejny krok aby WAS KRZYWDZIĆ ( a konfidenci oczywiście godzą się na to ) .WEŹCIE PRAWNIKA , który powie WAM CO I JAK BĘDZIE DOBRE DLA WAS >

#26  2017.03.03 13:41:23 ~Motyl

PANIE MARIUSZU - jeżeli PAN coś może pomóc to niech Pan włoży swój wysiłek w to aby te KPINY NIE PRZESZŁY .

#27  2017.03.06 18:59:57 ~mgr spec.

3 pkt. z kodeksu : Obowiązkiem pielęgniarki/położnej jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Pielęgniarka/położna powinna powstrzymać się od jakiegokolwiek działania, które mogłoby spowodować złą opinię o zawodzie. Pielęgniarka/położna powinna upowszechniać osiągnięcia naukowo -badawcze związane z wykonywaniem zawodu poprzez wystąpienia i publikacje. Publikacje te powinny być rzetelne i pozbawione znamion sensacji.