13 czerwca – ministerstwo zdrowia pisze kolejny rozdział… bajki "z mchu i paproci" – czyli ustawy o minimalnym wynagrodzeniu w ochronie zdrowia. Teraz "zbiera dane dotyczące wynagrodzeń poszczególnych grup zawodowych (2.500 podmiotów)".

1 min czytania
AktualnościNowa ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pielęgniarek i położnych.Wynagrodzenia pielęgniarek

 

      

 

  *Kliknij po więcej informacji…

 

22 kwietnia 2016 roku – Ministerstwo zdrowia pisze dalszy ciąg… bajki "z mchu i paproci"? Zobacz zapisy w projekcie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu pracowników (w tym pielęgniarek i położnych) podmiotów leczniczych.

Zobacz projekt ustawy w sprawie minimalnego wynagrodzenia pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą

Zobacz więcej informacji o powyższej ustawie w dziale: Projekt ustawy o minimalnym wynagrodzeniu pracowników ochrony zdrowia. PRAWIE 90 KOMENTARZY!

 

                        *Kliknij po więcej informacji…

 

13 czerwca 2016 roku – Na posiedzeniu Trójstronnego Zespołu do Spraw Ochrony Zdrowia: "Odnośnie aktualnego stanu prac nad projektem ustawy regulującej zasady wynagradzania 

pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą, p. P. Warczyński,  poinformował, iż MZ zbiera dane dotyczące wynagrodzeń poszczególnych grup zawodowych (2.500 podmiotów). Na tej podstawie zostaną opracowane wskaźniki, które zostaną przekazane na Podzespół do prac w zakresie projektu ustawy w sprawie minimalnego wynagrodzenia pracowników podmiotów wykonujących działalność lecznicząoraz skierowane drogą e-mail do członków Zespołu."

źródło: dialog.gov.pl

Wybrał:

Mariusz Mielcarek

 

 
 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8988 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Aktualności

Pielęgniarki – co się dzieje z naszym zawodem.

2 min czytania
Pielęgniarka licencjat i specjalista – nadal pracuję przy łóżku chorego Publikujemy wypowiedzi pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych….
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka – nazywają nas: stare, grube, wredne pielęgniary.

2 min czytania
Pielęgniarka – zmieniłam się nie do poznania Publikujemy wypowiedź jednej z pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Jestem…
Komentarze