Brak pielęgniarek. Szpital daje urlop kontraktowcom.

1 min czytania
AktualnościNowa siatka płac
Brak pielęgniarek. Szpital daje urlop kontraktowcom.


Nadciąga katastrofa – brak pielęgniarek 

Portal gp24.pl informuje…

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku poszukuje do pracy pielęgniarki i pielęgniarzy na wszystkie oddziały szpitalne, w tym na tzw. covidowe.

Szpital zachęca personel pielęgniarski atrakcyjnymi warunkami pracy. Zapewnia dowolną formę zatrudnienia (na etat i umowy cywilno-prawne), stawkę godzinową zgodną z posiadanymi kwalifikacjami a także prowadzi z kandydatami do pracy indywidualne negocjacje. Ponadto szpital wprowadził rekompensatę finansową za okres izolacji, kwarantanny lub innej nieobecności chorobowej do 20 dni. Personel zatrudniony na umowy cywilno-prawne ma za gwarantowane dodatkowe 21 dni w roku odpoczynku od pracy.

źródło: gp24.pl

Czytaj więcej informacji w sprawie warunków zatrudnienia pielęgniarek w artylule pt. W szpitalu brakuje pielęgniarek. Trwają poszukiwania chętnych do pracy

Czytaj więcej na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych – Nadciąga katastrofa – brak pielęgniarek 

Wybrał: Mariusz Mielcarek 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8755 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Specjalne rabaty dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Profesjonalna i stylowa odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych Praca medyków to nieustanne wyzwania i ogromne zaangażowanie, a więc warto zadbać o…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – Sąd stwierdził: niedopuszczalne było niezakręcenie kranika centralki i jego wymiana po dobie. Odszkodowanie – 150 tys. PLN.

5 min czytania
Praktyka pielęgniarek – biegły: płyn przesiękowy (wysiękowy?) na skórze w miejscu wkłucia, w bezpośredniej styczności z zewnętrzną powierzchnią cewnika naczyniowego był pożywką…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – sąd o skutkach otwartego wkłucia centralnego z kranikiem trójdrożnym. Chora straciła 200-300 ml krwi.

3 min czytania
Po niepożądanym zdarzeniu przez niewymieniony kranik trójdzielny pielęgniarki nadal podawały płyny, leki, mieszanki żywieniowe. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu do wyroku zauważył: (…)…
Komentarze