„Ciekawa praca dla pielęgniarek i studentek pielęgniarstwa”.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
„Ciekawa praca dla pielęgniarek i studentek pielęgniarstwa”.

Oferta pracy dla pielęgniarek

„Ciekawa praca dla pielęgniarek i studentek pielęgniarstwa” taki tytuł nosi poniżej cytowana oferta pracy dla pielęgniarek, na jednej z platform zajmujących się publikacją ogłoszeń o pracę.

Pierwsza i jedyna w Polsce sieć salonów zajmujących się profesjonalnym usuwaniem wszy i gnid poszukuje do pracy pielęgniarek i studentek pielęgniarstwa. Klientami są głównie dzieci. Obecne sieć posiada salony w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Krakowie Bydgoszczy i Szczecinie.

W 6 świetnie zorganizowanych salonach współpracuje z nami zespół ponad dwudziestu pielęgniarek.

Wynagrodzenie: 36 – 60 zł / godz. brutto

Wymagamy – dobrego podejścia do dzieci, cierpliwości i dokładności, dostępności w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz w soboty – wystarczy nawet 2-3 razy w tygodniu. Dajemy możliwość indywidualnego zarządzania grafikiem pracy.

Oferowana dobrze wynagradzana praca dodatkowa dla studentek pielęgniarstwa (minimum po 2 roku studiów), pielęgniarek, higienistek szkolnych, osób z wykształceniem okołomedycznym. Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia oraz poziomu wykształcenia.

Ze względu na ciągły kontakt z klientami (w tym dzieci) ważna jest bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Pracodawca zapewnia szkolenie praktyczne i teoretyczne oraz wsparcie w okresie wdrożenia do pracy. Oferowana umowa zlecenie lub współpraca na zasadzie działalności gospodarczej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2 / 5. Ilość głosów: 25

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1101 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - zmiany w wynagrodzeniach w 2025 i 2026 roku.

2 min czytania
Bierność koalicji rządowej w sprawie nierównego traktowania pielęgniarek z grupy 5 i 6 Nowa koalicja rządowa nie zrobiła nic do tej pory…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca zapewnia "konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe".

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Nowatorska Klinika Medycyny Estetycznej premium, działającą w dziedzinie transplantacji włosów i trychologii, medycyny estetycznej, a także kosmetologii, chirurgii…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - wynagrodzenie zasadnicze od 1 stycznia 2025 r.

1 min czytania
Wynagrodzenia pielęgniarek – propozycja ministerstwa W poniższym artykule, który pochodzi z lipcowego wydania Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych zajmiemy się tematem związanym…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – jest zgoda minister zdrowia na rekompensaty dla pielęgniarek z grupy 6.