Czy pielęgniarki zażywają leki poprawiające jakość snu?

1 min czytania
AktualnościBadania w pielęgniarstwiePraktyka zawodowa
Czy pielęgniarki zażywają leki poprawiające jakość snu?

Badania w pielęgniarstwie

W dzisiejszym artykule publikujemy ankietę studentki, która chce pozyskać informacje do pracy magisterskiej. Tematem ankiety są zaburzenia snu wśród pielęgniarek.

Wasze doświadczenie i zdanie są niezwykle cenne, ponieważ pomogą w lepszym zrozumieniu problemu oraz dostarczą istotnych danych do moich badań magisterskich.

Studentka

Ankieta została stworzona w trosce o zdrowie i jakość życia, a także w celu zgłębienia aspektów związanych z zaburzeniami snu w środowisku pielęgniarskim. Wasze uczestnictwo pomoże w identyfikacji potencjalnych czynników wpływających na sen oraz sposobów radzenia sobie z tym wyzwaniem.

Dane zebrane w ramach tej ankiety będą kluczowe dla pracy magisterskiej, a wyniki badań mogą przyczynić się do doskonalenia warunków pracy pielęgniarek oraz wprowadzenia skuteczniejszych strategii zarządzania problemem zaburzeń snu.

Zachęcamy do do szczerego udziału w ankiecie, ponieważ nasze doświadczenie może być kluczowym elementem w rozwikłaniu tej kwestii. Wasza pomoc jest niezastąpiona, a efekty tego badania mogą wpłynąć pozytywnie na codzienne życie zawodowe i osobiste.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.7 / 5. Ilość głosów: 6

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1248 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Specjalne rabaty dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Profesjonalna i stylowa odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych Praca medyków to nieustanne wyzwania i ogromne zaangażowanie, a więc warto zadbać o…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – Sąd stwierdził: niedopuszczalne było niezakręcenie kranika centralki i jego wymiana po dobie. Odszkodowanie – 150 tys. PLN.

5 min czytania
Praktyka pielęgniarek – biegły: płyn przesiękowy (wysiękowy?) na skórze w miejscu wkłucia, w bezpośredniej styczności z zewnętrzną powierzchnią cewnika naczyniowego był pożywką…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – sąd o skutkach otwartego wkłucia centralnego z kranikiem trójdrożnym. Chora straciła 200-300 ml krwi.

3 min czytania
Po niepożądanym zdarzeniu przez niewymieniony kranik trójdzielny pielęgniarki nadal podawały płyny, leki, mieszanki żywieniowe. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu do wyroku zauważył: (…)…
Komentarze
×
AktualnościBadania w pielęgniarstwiePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - wpływ zmiennych na adaptację zawodową.