Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek

Miejsce pracy: Chełm.

Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług.

Liczba godzin pracy w tygodniu: 9

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Data zakończenia: 31.12.2021

Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN stawka godzinowa. Praca w wymiarze 3 godzin dziennie, 3 razy w tygodniu, w dni robocze od poniedziałku do piątku (umowa na 2 miesiące, łącznie 82 godziny).

Zawód: pielęgniarka

Wymagania konieczne
Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Praca w Polsce dla pielęgniarek i położnych – oferty

Przeglądaj oferty pracy dla pielęgniarek i położnych w Polsce, korzystając z wyszukiwarki ofert na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Filtruj oferty dzieląc je na zawód, formę zatrudnienia lub lokalizację.

Jesteś pracodawcą? Dodaj bezpłatnie swoją ofertę pracy.