Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 50 godzin miesięcznie.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy
Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 50 godzin miesięcznie.

Oferta pracy dla pielęgniarki

Dzisiaj na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych prezentujemy ofertę pracy dla pielęgniarki POZ w Warszawie. Pracodawca informuje, że zatrudniona pielęgniarka, pracując w gabinecie zabiegowym będzie wykonywać badania takie jak: “badanie krwi i moczu, EKG, testy z kropli oraz szczepienia”. 

W niniejszym ogłoszeniu zawarto także:

  • lubisz nowe technologie, chcesz się uczyć i korzystać z najnowszych rozwiązań,
  • posiadasz kurs EKG, kurs spirometrii, kurs środowiskowo – rodzinny, kurs szczepień,
  • masz ukończone wyższe studia medyczne i posiadasz tytuł magistra pielęgniarstwa,
  • jesteś dyspozycyjna/y 50 h miesięcznie

Praca w zespole chcącym zmienić działanie systemu opieki zdrowotnej

Pracodawca oferuje wynagrodzenie 45-52 zł brutto/h, umowę zlecenie lub B2B (wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia i kursów). Oferta dotyczy pracy od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (elastyczny grafik). Zespół, w którym jest oferowana praca składa się z programistów, lekarzy oraz pielęgniarek, którzy chcą zmienić sposób działania systemu opieki zdrowotnej.

Pracodawca składający ofertę pracy zapewnia najnowszy sprzęt oraz technologie, które usprawnią pracę zatrudnionej pielęgniarki. Istnieje także możliwość udziału w akcjach profilaktycznych.

Wyszukiwarka dla pielęgniarek i położnych

Poszukujesz pracy dla pielęgniarki lub położnej w Polsce? Zapoznaj się z wyszukiwarką ofert pracy i wyszukuj interesuje Cię propozycje, filtrując oferty z podziałem na formę zatrudnienia, wykonywany zawód, województwo, czy miasto.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.9 / 5. Ilość głosów: 35

Bądź pierwszym, który oceni wpis

76 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Takie pielęgniarki powinny być eliminowane.

2 min czytania
Pielęgniarki zamieszane w przestępczy proceder Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji – na terenie województw śląskiego, lubelskiego i pomorskiego – zatrzymali 14…
AktualnościNowa siatka płac

MZ – podział pielęgniarek na grupy nie jest siatką płac.

3 min czytania
Wynagrodzenie pielęgniarek określone w ustawie nie jest siatką płac W dzisiejszym niedzielnym artykule Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych pragnę się podzielić z…
AktualnościPielęgniarki w pandemii

Przestępczy proceder pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarki przestępcami Media od kilku tygodni informują o sprawie pielęgniarek z Kalisza, które zhańbiły zawód pielęgniarki – zawód zaufania publicznego. Trzy pielęgniarki…
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki – tak wyceniono tytuł specjalisty.