Dyrektor szpitala napisał do pielęgniarek.

1 min czytania
Aktualności
Dyrektor szpitala napisał do pielęgniarek.

Szpital obiecuje pielęgniarkom wizytę studyjną

Kraków, dnia 29 czerwca 2023 r.

Szanowni Państwo,
Absolwenci Szkół Pielęgniarstwa

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Ukończenie przez Państwa Wyższej Uczelni Pielęgniarskiej potwierdza szlachetność dokonanego na początku drogi zawodowej wyboru. Nie każdy jest zdolny do pracy, w której ciągła pomoc chorym, kompleksowa opieka nad pacjentami i profesjonalne wsparcie personelu medycznego w najtrudniejszych chwilach jest naszą codziennością.

Zapotrzebowanie na specjalność pielęgniarstwa wzrasta z roku na rok. Młode pokolenie absolwentów studiów medycznych, uzyskując obecnie wyższe wykształcenie, wprowadza do tej profesji zupełnie nową jakość. Zawód Pielęgniarki od lat zajmuje czołowe pozycje w rankingu profesji cieszących się największym zaufaniem społecznym, choć wiemy, że nie jest on łatwy.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie zachęca do pracy w nowej siedzibie Szpitala przy ul. Jakubowskiego 2 na stanowisku pielęgniarki operacyjnej/instrumentariuszki, wyedukowanych, świadomych swoich obowiązków i przygotowanych teoretycznie pracowników. Oferujemy możliwość rozwoju w najlepszym, najnowszym i najnowocześniejszej wyposażonym Szpitalu w Polsce, stanowiącym równocześnie bazę dydaktyczną i naukową Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego.

Praca w Centralnym Bloku Operacyjnym naszego Szpitala daje możliwość współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z obszarów: ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii, ginekologii, a także urologii, wykonujących zabiegi w dwudziestu najnowocześniejszych salach operacyjnych.

Zachęcamy do podjęcia zatrudnienia w naszym Szpitalu. Chętnie zorganizujemy wizytę studyjną, dającą możliwość obejrzenia Bloku Operacyjnego.

Zastępca Dyrektora
ds. lecznictwa
dr hab. n. med. Marcin Krzanowski

źródło: su.krakow.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.7 / 5. Ilość głosów: 24

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8307 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Forma zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenia, samozatrudnienie.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Instytut Ozonoterapii w Warszawie zatrudni pielęgniarkę. Wynagrodzenie: 5 000 – 10 000 zł / mies. bruttoWymiar pracy: Pełny…
Aktualności

Związek pielęgniarek: dziwi nas stanowisko innych związków zawodowych.

3 min czytania
Stanowisko Prezydium Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 lipca 2024 roku W związku z wypowiedziami Marka Kosa, wiceministra zdrowia oraz…
Aktualności

Pielęgniarki o pracy w upały - staramy się chodzić szybciej bo wtedy powstaje przeciąg.

1 min czytania
Praca pielęgniarek w upalne dni Zapytaliśmy pielęgniarki i położne, jak sobie radzą podczas pracy w te upalne dni? Poniżej zdjęcie termometru z…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleUprawnienia pielęgniarekWynagrodzenia pielęgniarek

Dlaczego od pielęgniarek wymaga się posiadania wykształcenia, które zdobyły 30 lat temu?