Dyrektor szpitala napisał do pielęgniarek.

1 min czytania
Aktualności
Dyrektor szpitala napisał do pielęgniarek.

Szpital obiecuje pielęgniarkom wizytę studyjną

Kraków, dnia 29 czerwca 2023 r.

Szanowni Państwo,
Absolwenci Szkół Pielęgniarstwa

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Ukończenie przez Państwa Wyższej Uczelni Pielęgniarskiej potwierdza szlachetność dokonanego na początku drogi zawodowej wyboru. Nie każdy jest zdolny do pracy, w której ciągła pomoc chorym, kompleksowa opieka nad pacjentami i profesjonalne wsparcie personelu medycznego w najtrudniejszych chwilach jest naszą codziennością.

Zapotrzebowanie na specjalność pielęgniarstwa wzrasta z roku na rok. Młode pokolenie absolwentów studiów medycznych, uzyskując obecnie wyższe wykształcenie, wprowadza do tej profesji zupełnie nową jakość. Zawód Pielęgniarki od lat zajmuje czołowe pozycje w rankingu profesji cieszących się największym zaufaniem społecznym, choć wiemy, że nie jest on łatwy.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie zachęca do pracy w nowej siedzibie Szpitala przy ul. Jakubowskiego 2 na stanowisku pielęgniarki operacyjnej/instrumentariuszki, wyedukowanych, świadomych swoich obowiązków i przygotowanych teoretycznie pracowników. Oferujemy możliwość rozwoju w najlepszym, najnowszym i najnowocześniejszej wyposażonym Szpitalu w Polsce, stanowiącym równocześnie bazę dydaktyczną i naukową Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego.

Praca w Centralnym Bloku Operacyjnym naszego Szpitala daje możliwość współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z obszarów: ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii, ginekologii, a także urologii, wykonujących zabiegi w dwudziestu najnowocześniejszych salach operacyjnych.

Zachęcamy do podjęcia zatrudnienia w naszym Szpitalu. Chętnie zorganizujemy wizytę studyjną, dającą możliwość obejrzenia Bloku Operacyjnego.

Zastępca Dyrektora
ds. lecznictwa
dr hab. n. med. Marcin Krzanowski

źródło: su.krakow.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.6 / 5. Ilość głosów: 23

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7908 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPielęgniarki w liczbach.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Liczba pielęgniarek anestezjologicznych z tytułem specjalisty.

1 min czytania
Pielęgniarki w liczbach Kilka dni temu, w artykule na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych pisaliśmy o liczbie pielęgniarek i położnych zatrudnionych w…
Aktualności

Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Gadżety dla pielęgniarek i położnych Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli masz w rodzinie pielęgniarkę lub położną i szukasz dla…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – pomysł związkowców - nagroda jubileuszowa po 45 latach pracy.

1 min czytania
Związek pielęgniarek ma pomysł na zatrzymanie emerytek w pracy Na profilu Facebooku jednej z organizacji zakładowych związku pielęgniarek zamieszczono poniższa informację: „W…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleUprawnienia pielęgniarekWynagrodzenia pielęgniarek

Dlaczego od pielęgniarek wymaga się posiadania wykształcenia, które zdobyły 30 lat temu?