Hannibal L. na forum Portalu: "Zauważyłem, że po zmianie formuły, portal zaczyna przypominać martwy pozbawiony /życia/ twór". Zobacz komentarz redakcyjny i poradź jak uatrakcyjnić NASZ PORTAL.

1 min czytania
Aktualności

Zauważyłem, że po zmianie formuły, portal zaczyna przypominać martwy pozbawiony "życia" twór. Nieliczne wpisy i komentarze ledwo podtrzymują ten stan, o którym mogę rzec "wegetatywny". A okres mamy gorący. Ważą się losy całego personelu medycznego. Gardias próbuje "kopacz" kurhan całemu personelowi średniemu, raz to likwidacjąc podwyżkowe progi, raz to łykając jak młody pelikan komunały Kopacz o świetlanej przyszłości, bezczelnie w imieniu wszystkich deklarując kolejny mandat zaufania na nieokreślony bliżej czas, w oczekiwaniu na "polską Irlandię" Tymczasem nic tu się nie dzieje. Ludziska czytają nagłówki i wrzucają gazetę do kosza. Portal przestał tętnić życiem. Oczywiście moja ocena jest subiektywną. Defetyzm to jednak określenie które muszę użyć z wyboru. Pozdrawiam redakcję…, znaczy M.M.

Komentarz redakcyjny Portalu Pielęgniarek i Położnych

Po pierwsze dziękuję za komentarz. Jest w nim dużo racji. Zmiana formuły nie jest jedynym powodem zmniejszonej liczby komentarzy. Umieszczenie komentarza wymaga zalogowania się na Portalu, które trwa kilka chwil, ale jest negatywnie postrzegane przez użytkowników. Portal nadal cały czas przechodzi fazę przeobrażenia w nową formułę. Wprowadzam wiele zmian, które nie są widoczne na głównej stronie Portalu, a ich wprowadzanie ma na celu podniesienie atrakcyjności formy przekazywania informacji. Mam nadzieję, że nowy Portal osiągnie zamierzony poziom funkcjonalności do końca br. Ponadto występowały kłopoty techniczne związane z przeniesieniem treści ze starego Portalu do nowego. Obserwując ruch wejść na poszczególne działy Portalu dokonuję sukcesywnie zmiany w jego układzie. Mam parę nowych pomysłów, ale pracując na dwóch etatach /w tym jeden na OIOM/, po dwóch latach prowadzenia Portalu mam "zespół wypalenia". Ale rozpoczynając przygodę z Portalem miałem świadomość , że nie będzie lekko …… Ale nie spodziewałem się, że tak długo Portal będę prowadził jednoosobowo.

Pozdrawiam odwiedzających Portal i proszę o konstruktywne rady jak ożywić Portal.

Mariusz Mielcarek

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7706 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka pyta OZZPiP - gdzie doceniono moje 35-letnie doświadczenie zawodowe.

3 min czytania
Pielęgniarki i położne pytają przewodniczącą Krystynę Ptok Związek pielęgniarek przesłał do Sejmu własny projekt ustawy o wynagrodzeniach. Jaka jest różnica pomiędzy projektem…
Aktualności

Kosmetyczne i niekosmetyczne sposoby na wypadanie włosów - jak je wzmacniać od środka?

2 min czytania
Wypadanie włosów jest naturalne i związane z cyklem życia włosa. Przeciętny cykl życia włosa trwa od 2 do 6 lat i po…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Grupy płacowe pielęgniarek od 1 lipca 2023. Sprawdź współczynniki pracy.

4 min czytania
Minister zdrowia dzieli pielęgniarki na grupy. Związek OZZPiP tak samo… Ministerstwo zdrowia poprzez posłankę panią Józefę Szczurek-Żelazko poinformowało już w lutym 2023…
Komentarze