Komfortowa sukienka medyczna dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych
Komfortowa sukienka medyczna dla pielęgniarek i położnych.

Sukienki dla pielęgniarek i położnych

Sukienka medyczna SKE9 jest już od dawna bestsellerem w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Występuje w kolorze granatowym oraz fuksjowym, a teraz także pojawił się nowy model w kolorze czarnym. Wykonana została z wyjątkowej, elastycznej i miękkiej tkaniny Soft Stretch. Prezentuje się bardzo elegancko i daje uczucie dużego komfortu w użytkowaniu. Możesz poczuć się bardzo kobieco, nosząc sukienkę SKE9.

Atuty sukienki SKE9

Dużym atutem sukienki są regulowane gumki znajdujące się w pasie, które sprawiają, że sukienkę można idealnie dopasować do sylwetki podkreślając talię. Regulacja znajduje się po wewnętrznej stronie sukienki. Sukienka SKE9 posiada z boku zamek ułatwiający zakładanie. Model ten posiada także dwie wpuszczane kieszenie dolne wkomponowane w linie kroju oraz jedną kieszonkę górną.

Całkowita długość mierzona po środku pleców: 102 cm.

Opinie klientów o sukience

Bardzo ładna i wygodna.

Dobra jakość, szybka dostawa … polecam 🙂

Bardzo ładna, starannie uszyta, nieszablonowa. Podkreśla kształty, maskuje co trzeba. Materiał dobry gatunkowo. Zakup udany.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

584 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze
×
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMWynagrodzenia pielęgniarek

Odszkodowania dla pielęgniarek – tysiące pozwów w sądach.