Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 10 – Pielęgniarka/Pielęgniarz – zarobki 12 000 złotych miesięcznie. To możliwe!

3 min czytania
AktualnościPielęgniarki w Anglii.
Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych nr 10 – Pielęgniarka/Pielęgniarz – zarobki 12 000 złotych miesięcznie. To możliwe!

 

       

 

Irlandia oferuje pielęgniarkom przenoszącym się z Polski rewelacyjne zarobki, pakiet relokacyjny, stałą umowę o pracę oraz doskonałe zaplecze szkoleniowe. To idealna lokalizacja dla osób, które chcą rozpocząć pracę w nowoczesnych ośrodkach, gdzie zauważa się i docenia zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. 

Jeśli szukasz nowych wyzwań, stabilnych warunków pracy, zależy Ci na poważnym traktowaniu pracownika, to Irlandia jest krajem, który zaspokoi Twoje potrzeby! Irlandia jest doskonałym krajem dla osób przenoszących się z dziećmi, ponieważ wszystkie osoby mieszkające w Irlandii i posiadające dzieci otrzymują od państwa irlandzkiego Child Benefit (nazywany także Child Allowance). Zasiłek ten od 2016 r. wynosi 140 euro miesięcznie na każde dziecko. 

Średnie wynagrodzenie miesięczne wynosi 12 000 złotych dla zarejestrowanych pielęgniarek. Dodatkowo irlandzcy pracodawcy oferują pielęgniarkom pokrycie kosztów rejestracji w izbach pielęgniarskich (€495) oraz kosztów przelotu z Polski do Irlandii. Pielęgniarki mają również zapewnione zakwaterowanie na okres początkowy oraz możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego na start. 

Bon Secours – szpitale to ogromne możliwości. 

Bon Secours jest największą prywatną grupą szpitali w Irlandii i zatrudnia ponad 2 500 pracowników, wliczając 350 lekarzy konsultantów. Około 200 000 pacjentów rocznie korzysta z ich specjalistycznej opieki medycznej. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pracą w Irlandii przedstawiciele szpitala Bon Secours w dniu 16 listopada 2016 roku przeprowadzą w Warszawie rozmowy z zainteresowanymi pielęgniarkami. Bon Secours ma cztery zaawansowane technologicznie szpitale, zlokalizowanie w Cork, Dublinie, Galway oraz Tralee. Posiadają również Centrum Konsultacyjne w Limerick oraz Ośrodek Opieki w Cork. Bon Secours Health System jest znany z jakości świadczonych usług i bogatej tradycji w dziedzinie opieki zdrowotnej. Aktualnie pracodawca poszukuje pielęgniarek do swojego szpitala właśnie w Cork. 

Bon Secours – Cork 

Szpital Bon Secours w Cork istnieje od 1915 roku. Jest to obecnie jeden z największych niezależnych szpitali katolickich w Europie (343 łóżka). Rocznie przyjmuje około 18 000 pacjentów oraz 29 000 pacjentów ambulatoryjnych. Szpital w Cork oferuje swoim pracownikom zadowalające wynagrodzenia, elastyczne godziny pracy i grafik dopasowany do potrzeb. Pracodawca dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swojemu personelowi przyjazne środowisko pracy, wspiera i oferuje możliwości rozwoju zawodowego każdemu bez względu na stanowisko oraz daje wiele innych benefitów. Warto wspomnieć, że właśnie szpital Bon Secours w Cork został trzykrotnie nagrodzony w plebiscycie All Ireland Occupational Safety Awards – plebiscycie wyłaniającym pracodawcę, który zapewnia najbezpieczniejsze środowisko pracy dla swojego personelu. 

Poznaj Cork – drugie co do wielkości miasto w Irlandii… położone w południowo-zachodniej części kraju. Cork jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Irlandii. Kilka kilometrów na południe od miasta znajduje się port lotniczy Cork – jedno z głównych lotnisk w Irlandii, co sprawia, że Cork jest dobrze skomunikowane także z Polską. Można tam dolecieć z większości polskich lotnisk, między innymi z Warszawy, Wrocławia, Gdańska czy Katowic. 

Cork jest drugim pod względem wielkości, po Dublinie, skupiskiem Polonii w Irlandii. W samym mieście mieszka około 4 tysięcy Polaków. W samym Cork działają organizacje wspierające życie Polaków za granicą, chociażby Stowarzyszenie MyCork czy Centrum Wsparcia i Integracji „Together-Razem”. W kościele augustianów pw. św. Augustyna na Washington Street odbywają się msze w języku polskim, celebrowane przez kapelana Polonii w Cork, ks. Piotra Galusa. Działa też Polska Szkoła w Cork, z klasami na poziomie nauczania: podstawowym, gimnazjalnym oraz licealnym. Cork jest ważnym ośrodkiem edukacyjnym w kraju – uczy się tu ponad 35 000 studentów, w tym wielu obcokrajowców. W 2005 roku Cork był także Europejską Stolicą Kultury. Przeprowadzając się do Cork na pewno nie będziesz żałować, a możesz zyskać naprawdę wiele.

Dalsze informacje możesz uzyskać pod numerem telefonu:
+48 500 867 646 lub
+48 797 812 057,
a także na naszej stronie internetowej:
www.pcqnursing.pl

PCQ Recruitment 

 

Zobacz więcej artykułów z najnowszego numeru Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 
Zobacz także:
 
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8222 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki zszokowane - 43,2 tys. złotych miesięcznie. Rocznie pół miliona. To zarobek w izbach pielęgniarek.

1 min czytania
Gigantyczne wynagrodzenia w izbach pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych od lat zwraca uwagę na gigantyczne wynagrodzenia w izbach pielęgniarek. Niestety…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Związek pielęgniarek – zaproponowane przez MZ wzrost wskaźników traktujemy jako punkt wyjścia…

2 min czytania
Związek pielęgniarek zawiódł pielęgniarki W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych publikujemy fragment listu Krystyny Ptok do Premiera RP. W liście…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Strata finansowa pielęgniarek z grupy 6 za trzeci rok nierównego traktowania w zatrudnieniu.

2 min czytania
Strata finansowa pielęgniarek z grupy 6 za trzy lata nierównego traktowania w zatrudnieniu względem pielęgniarek z grupy 2… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze