Mnie ten teledysk wprawił w wyśmienity humor! Warto zobaczyć jak w amerykańskim szpitalu tańczą: lekarze, pielęgniarki, ekipa sprzątająca i obsługa szpitalnej kuchni. A wszystko w imię walki z nowotworami. Ten materiał od 13 listopada br. na You Tube oglądało prawie cztery i pół miliona osób. 12 KOMENTARZY.

1 min czytania
Aktualności

 

Różowa wstążeczka to symbol walki z rakiem piersi. To najczęstszy nowotwór złośliwy u kobiet. Załoga szpitala w Portland w stanie Oregon postanowiła ostrzec kobiety w taki nietypowy sposób przed niebezpieczeństwem.

Widzieliście w sieci równie interesujący materiał? Prześlijcie link na [email protected] a opublikujemy go na Portalu.

Pozdrawiam wszystkich,

ale przede wszystkim  pielegniarki zadaniowe, które MZ i NFZ w tak okrutny sposób wyeliminowało z rynku ochrony zdrowia.  

 

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7698 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Od 5 623 do 7 305 PLN. Minimum średnie wykształcenie zawodowe.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: – przygotowywanie gabinetów zabiegowych, lekarskich i diagnostycznych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia…
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Polecamy torbę z krzyżówką z zawodami medycznymi.

1 min czytania
Torby na zakupy, do pracy W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy kilak wzorów toreb bawełnianych. Są one dedykowane pielęgniarkom i położnym….
Aktualności

Izby pielęgniarek – czas skończyć z patologią. Rzecz o zarobkach i składkach.

1 min czytania
Pielęgniarka o zarobkach w izbach pielęgniarek i składkach ściąganych przez izby Witam Serdecznie. w środowisku pielęgniarek tematem numer jeden są obecne problemy…
Komentarze