Nowe kuferki medyczne dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Nowe kuferki medyczne dla pielęgniarek i położnych.

Torby pierwszej pomocy dla personelu medycznego

Nowe kuferki medyczne TRM XLV pojawiły się w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Zostały one wykonane z materiału typu RIP-STOP, a wnętrze z Nylonu 210 D, który jest łatwo zmywalny.

W środku kuferki posiadają dwie otwarte kieszenie, jedną kieszeń z siatki zamykaną na zamek błyskawiczny oraz dwanaście różnej wielkości uchwytów z taśmy gumowej.

Dno i wieko torby medycznej zostały usztywnione płytą PP. Dużym atutem jest także wygodna rączka do przenoszenia. Całość zamykana jest na zamek błyskawiczny. 

Wymiary kuferka medycznego (dł. x szer. x wys.): 30 x 16 x 20 cm. Pojemność wynosi 10 L. Waga 0,4 kg.

Model ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: granatowym oraz czerwonym. Posiada charakterystyczny znak pierwszej pomocy.

Kuferki medyczne są zgrabne, porządnie wykonane, oraz prezentują się estetyczne. Są także mimo niewielkich rozmiarów bardzo pojemne.

Kuferki sprzedawane są bez wyposażenia.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

581 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pozwy pielęgniarek – koszty procesu.

2 min czytania
Koszty procesu w sprawach o nierówne traktowanie w zatrudnieniu pielęgniarek… W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych podnosi kwestię opłat…
Aktualności

Pielęgniarki - pomoc psychologiczna z urzędu.

1 min czytania
Pomoc dla pielęgniarek Zapytaliśmy czytelników pielegniarki.info.pl czy pielęgniarkom i położnym powinna przysługiwać pomoc psychologiczna z urzędu. Temat wzbudził duże poruszenie. Większość odpowiedzi…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Pacjent ocenił pracę pielęgniarek. Zarzuty przedstawił w sądzie.

2 min czytania
Pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły. Opiekował się mną mąż. W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2023 roku, które…
Komentarze