Obuwie medyczne stworzone z myślą o pielęgniarkach i położnych.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Obuwie medyczne stworzone z myślą o pielęgniarkach i położnych.

Obuwie medyczne dla pielęgniarek i położnych

Asortyment Sklepu Pielęgniarek i Położnych cały czas się poszerza. Długo wyczekiwane obuwie medyczne stworzone z myślą o pielęgniarkach oraz położnych w końcu pojawiło się na stronie. W ofercie można zaleźć m.in. chodaki, klapki, czy też baleriny. Jeszcze kilkanaście lat temu na oddziałach szpitalnych królowały drewniaki medyczne wykonane z lekkiego i wytrzymałego drewna. Obecnie odchodzi się jednak od surowców naturalnych na rzecz estetycznych gumowych, ekoskóry lub piankowych butów z zakrytymi palcami.

Chodaki medyczne dla pielęgniarek i położnych

Chodaki medyczne szpitalne oraz operacyjne są idealne dla personelu medycznego. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i lekkiej gumy chodaki są nie tylko lekkie i komfortowe w noszeniu, ale także stabilne i ciche. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne systemy antypoślizgowe, które chronią przed poślizgnięciem się na szpitalnych korytarzach. Wszystkie produkty dostępne w ofercie zostały poddane starannej selekcji, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że inwestują w najwyższą jakość, ergonomię i nowoczesny design. Obuwie zostało wyprodukowane w Polsce.

Chodaki otrzymałam, są bardzo ładne, lekkie, wygodne. Jeszcze dłużej nie chodziłam. Wyglądają na solidne. Dobrze wykonane. Dziękuje.

anna, pielęgniarka

Na poniższych zdjęciach prezentujemy model PIELĘGNIARKA oraz model POŁOŻNA.

Skarpetki do kompletu

Idealnym dopełnieniem będą skarpetki w ten sam wzór, co chodaki. Skarpetki zostały stworzone z miłej w dotyku bawełny zapewniając komfort przez cały dzień. Odpowiednia rozciągliwość skarpet gwarantuje świetne dopasowanie do kształtu stopy. Skarpetki również zostały zaprojektowane w Polsce. Można je prać w pralce w temperaturze 40°C.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Izba pielęgniarek organizuje całodzienny pobyt nad morzem dla pielęgniarek.

1 min czytania
Całodzienny pobyt nad morzem dla pielęgniarek i położnych… UWAGA!!! Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd w dniu 27.07.2024 r.Przyjmujemy również zapisy na…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Specjalizacje pielęgniarek - czy każda specjalizacja powinna zostać uznana na każdym oddziale?

1 min czytania
Specjalizacje a wynagrodzenia Sprawa, która cytujemy za lipcowym wydaniem Gazety Pielęgniarek i Położnych dotyczy pielęgniarek posiadających tytuł magistra pielęgniarstwa oraz specjalisty w…
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – siatka płac zostanie zastąpiona "nowym rozwiązaniem prawnym".

10 min czytania
Doradca ministra zdrowia zapowiada zmiany polegające na zastąpieniu siatki płac pielęgniarek i położnych „nowym rozwiązaniem prawnym”… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Komentarze