Od 1 maja ubiegłego roku, daty uruchomienia Portalu Pielęgniarek i Położnych działałem według zasady "FAKTY KOMENTARZE CODZIENNIE". Portal był aktualizowany codziennie. Zasady zasadami, ale każdy ma swoją granicę wytrzymałości.

1 min czytania
Aktualności

 

W porównaniu z lipcem 2006, w lipcu br. Portal odwiedziło prawie cztery razy więcej unikalnych użytkowników. Średnio 80 dziennie w lipcu ubiegłego roku, natomiast w 2007 roku – 430; mimo spadku oglądalności internetu w sezonie urlopowym (maj – 482, czerwiec – 514).

Osiągnięcie zamierzonego celu – 1000 użytkowników dziennie, wydaje się realne do zrealizowania do końca br. Dotychczas największa liczba unikalnych użytkowników, którzy odzwiedzili w jednym dniu Portal wyniosła 735  / dane pochodzą  z niezależnych statystyk Google Analytics /.

Dziś jeszcze wysłałem Gazetę Pielęgniarki i Położnej do 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju oraz NZOZ 'Med-Bis’ Zakład Usług Pielęgniarsko-Opiekuńczych w Świdwinie. Można nadal zamawiać bezpłatną Gazetę – informacja tutaj. Kolejna wysyłka Gazety w przyszły piątek tj. 24 sierpnia.


Pozdrawiam wszystkich użytkowników Portalu Pielęgniarek i Położnych oraz czytelników Gazety Pielęgniarki i Położnej.

Mariusz Mielcarek

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7709 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki – od 1 lipca sześć poziomów uprawnień zawodowych w siatce płac.

4 min czytania
Kwalifikacje zawodowe posiadane przez daną pielęgniarkę czynnikiem determinującym wysokość wynagrodzenia W dzisiejszym artykule redakcyjnym Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych poinformujemy użytkowników pielegniarki.info.pl…
AktualnościNowa siatka płacPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Sąd w sprawie pielęgniarek przesłuchuje świadków.

4 min czytania
Pielęgniarki z kwalifikacjami zapisanymi w 2 grupie siatki płac nie godzą się na niższe wynagrodzenie Poniżej publikujemy wywiad radiowy z panią Mileną…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Wypłaty pielęgniarek po 1 lipca 2023 po PESELU czy widzimisię dyrektorów.

2 min czytania
Poseł o absurdalnym zróżnicowaniu wynagrodzeń pielęgniarek sięgającym kilku tys. PLN Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie ustawowej podwyżki wynagrodzeń personelu medycznego w…
Komentarze