Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych w promocyjnych cenach.

1 min czytania
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych
Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych w promocyjnych cenach.

Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych

Nie od dziś wiadomo, że ubiór może odzwierciedlić charakter, styl, czy też podejście do życia danej osoby, dlatego coraz częściej przywiązujemy większą wagę do tego, w co się ubieramy. Każdy chce się dobrze czuć w swoi stroju, niezależnie od okoliczności, czy też miejsca, w którym przebywa.

Zmiany w ubiorze można również zaobserwować wśród pielęgniarek i położnych na szpitalnych oddziałach, czy przychodniach. Kiedyś wszyscy pracownicy danego oddziału musieli być ubrani jednakowo, dziś jest całkowita dowolność. Pielęgniarki zdecydowanie stawiają na kolorową odzież medyczną, w różnorodne wzory i kroje. Jeśli chcesz czuć się wyjątkowo i kupować odzież medyczną dobrej jakości, a zarazem w przystępnej cenie to warto zajrzeć do asortymentu Sklepu Pielęgniarek i Położnych.

Odzież medyczna od polskiego producenta

W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy odzież od polskiego producenta. Wszystkie produkty są uszyte z wyjątkowych tkanin, które są elastyczne, nie krępują ruchów podczas wykonywanych obowiązków oraz zapewniają wysoki komfort podczas noszenia. Dodatkowo nic się z nimi nie dzieje podczas prania i długiego użytkowania.

Rabat dla pielęgniarek i położnych

Do końca długiego weekendu, czyli 16.08.2023 r. w Sklepie Pielęgniarek i Położnych obowiązuje 10% rabatu na całą odzież medyczną. Wyświetla się on automatycznie przy każdym produkcie. Przecenione zostały wszystkie produkty, a mianowicie: bluzy medyczne, spodnie medyczne, sukienki i spódnice medyczne, a także komplety dla pielęgniarek i położnych. Studenci koniecznie muszą zajrzeć do działu fartuchów medycznych.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

471 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Gadżety dla pielęgniarek i położnych Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli masz w rodzinie pielęgniarkę lub położną i szukasz dla…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – pomysł związkowców - nagroda jubileuszowa po 45 latach pracy.

1 min czytania
Związek pielęgniarek ma pomysł na zatrzymanie emerytek w pracy Na profilu Facebooku jednej z organizacji zakładowych związku pielęgniarek zamieszczono poniższa informację: „W…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Podwyżki pielęgniarek – liczba skarg znikoma.

2 min czytania
Posiedzenie zespołu omawiającego podwyżki w podmiotach leczniczych 29 sierpnia odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia. Poświęcono je głównie kwestiom finansowym,…
Komentarze
×
Aktualności

Zmiany skórne: Kiedy mogą być groźne?