Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych w promocyjnych cenach.

1 min czytania
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych
Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych w promocyjnych cenach.

Odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych

Nie od dziś wiadomo, że ubiór może odzwierciedlić charakter, styl, czy też podejście do życia danej osoby, dlatego coraz częściej przywiązujemy większą wagę do tego, w co się ubieramy. Każdy chce się dobrze czuć w swoi stroju, niezależnie od okoliczności, czy też miejsca, w którym przebywa.

Zmiany w ubiorze można również zaobserwować wśród pielęgniarek i położnych na szpitalnych oddziałach, czy przychodniach. Kiedyś wszyscy pracownicy danego oddziału musieli być ubrani jednakowo, dziś jest całkowita dowolność. Pielęgniarki zdecydowanie stawiają na kolorową odzież medyczną, w różnorodne wzory i kroje. Jeśli chcesz czuć się wyjątkowo i kupować odzież medyczną dobrej jakości, a zarazem w przystępnej cenie to warto zajrzeć do asortymentu Sklepu Pielęgniarek i Położnych.

Odzież medyczna od polskiego producenta

W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych znajdziemy odzież od polskiego producenta. Wszystkie produkty są uszyte z wyjątkowych tkanin, które są elastyczne, nie krępują ruchów podczas wykonywanych obowiązków oraz zapewniają wysoki komfort podczas noszenia. Dodatkowo nic się z nimi nie dzieje podczas prania i długiego użytkowania.

Rabat dla pielęgniarek i położnych

Do końca długiego weekendu, czyli 16.08.2023 r. w Sklepie Pielęgniarek i Położnych obowiązuje 10% rabatu na całą odzież medyczną. Wyświetla się on automatycznie przy każdym produkcie. Przecenione zostały wszystkie produkty, a mianowicie: bluzy medyczne, spodnie medyczne, sukienki i spódnice medyczne, a także komplety dla pielęgniarek i położnych. Studenci koniecznie muszą zajrzeć do działu fartuchów medycznych.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Pielęgniarki - szpital nie może ściągać pielęgniarek z wolnego.

1 min czytania
Praktyka zawodowa a umowy cywilnoprawne W jednej z umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę „w zakresie pielęgniarstwa” zapisano: 1. W przypadkach…
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
Komentarze
×
Aktualności

Zmiany skórne: Kiedy mogą być groźne?