Pielęgniarki- aktualne oferty pracy za granicą.

1 min czytania
Aktualności
Pielęgniarki- aktualne oferty pracy za granicą.

Praca za granicą dla pielęgniarek

Coraz więcej pielęgniarek i położnych zauważa, że otwarte rynki pracy dają bardzo duże możliwości zarobkowe, także poza granicami naszego kraju. W 2022 roku w Polsce chęć emigracji zarobkowej deklarowało 18% Polaków. Taki sam wzrostowy trend można zaobserwować wśród pielęgniarek i położnych. Nic dziwnego, każdy chce bardzo dobrze zarabiać i pracować w jak najlepszych warunkach. Sytuacja z aktualnymi wynagrodzeniami w Polsce niekiedy zmusza pielęgniarki i położne do podjęcia pracy poza Polską. Czują się tam bardziej doceniane. Zobacz co o pracy za granicą piszą pielęgniarki, które wróciły do kraju w artykule: Pielęgniarki wróciły z zagranicy. Jak się odnalazły w polskich realiach?

Dział praca za granicą

Jednym z działów znajdujących się na Portalu Pielęgniarek i Położnych jest dział pracy za granicą. Pielęgniarki i położne mogą w nim znaleźć aktualne oferty pracy, m.in. w Norwegii, Szwecji, Niemczech, czy Anglii. Firmy pomagające w zatrudnieniu za granicą podają w swoich ofertach zarobki, wymagania, udogodnienia oraz oczekiwania pracodawców względem pielęgniarek i położnych.

Praca dla pielęgniarek i położnych w Polsce

Na Portalu znajduje się również dział pracy w Polsce. Zamieszczamy liczne oferty dla pielęgniarek i położnych. Warto śledzić oferty pracy dla zorientowania się, jakie obecnie pracodawcy oferują warunki pracy. Pielęgniarki mogą w ten sposób poznać zakresy obowiązków, wymagania oraz sposób wynagradzania. Zainteresowane pielęgniarki zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

388 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka pyta OZZPiP - gdzie doceniono moje 35-letnie doświadczenie zawodowe.

3 min czytania
Pielęgniarki i położne pytają przewodniczącą Krystynę Ptok Związek pielęgniarek przesłał do Sejmu własny projekt ustawy o wynagrodzeniach. Jaka jest różnica pomiędzy projektem…
Aktualności

Kosmetyczne i niekosmetyczne sposoby na wypadanie włosów - jak je wzmacniać od środka?

2 min czytania
Wypadanie włosów jest naturalne i związane z cyklem życia włosa. Przeciętny cykl życia włosa trwa od 2 do 6 lat i po…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Grupy płacowe pielęgniarek od 1 lipca 2023. Sprawdź współczynniki pracy.

4 min czytania
Minister zdrowia dzieli pielęgniarki na grupy. Związek OZZPiP tak samo… Ministerstwo zdrowia poprzez posłankę panią Józefę Szczurek-Żelazko poinformowało już w lutym 2023…
Komentarze
×
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Zwolnienia pielęgniarek sposobem na obniżenie kosztów zatrudnienia.