Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarka anestezjologiczna
Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

      

 

Szanowna Pani/ Szanowny Panie!

W związku z prowadzonymi badaniami na temat: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”, zwracam się z prośbą do Pana/Pani o wypełnienie poniższej ankiety. Chciałabym poznać Pana/Pani zdanie na temat zadań , kompetencji i odpowiedzialności pielęgniarki wynikających z pracy z pacjentem leczonym w oddziale intensywnej terapii wentylacją mechaniczną.

Pragnę zapewnić, że informacje uzyskane od Pana/Pani będą zachowane w tajemnicy i wykorzystane w celach naukowych do pracy magisterskiej pisanej w Zakładzie Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie pod kierunkiem Pani dr Anety Grochowskiej.

Odpowiedzi należy zaznaczyć klikając w wybrana pozycję lub wypełnić w wyznaczonym do tego miejscu.

Dziękuje za udział w badaniach!

Marta Nowak

Przejdź na stronę ankiety

 

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka anestezjologiczna

 
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8755 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – Sąd stwierdził: niedopuszczalne było niezakręcenie kranika centralki i jego wymiana po dobie. Odszkodowanie – 150 tys. PLN.

5 min czytania
Praktyka pielęgniarek – biegły: płyn przesiękowy (wysiękowy?) na skórze w miejscu wkłucia, w bezpośredniej styczności z zewnętrzną powierzchnią cewnika naczyniowego był pożywką…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – sąd o skutkach otwartego wkłucia centralnego z kranikiem trójdrożnym. Chora straciła 200-300 ml krwi.

3 min czytania
Po niepożądanym zdarzeniu przez niewymieniony kranik trójdzielny pielęgniarki nadal podawały płyny, leki, mieszanki żywieniowe. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu do wyroku zauważył: (…)…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek. Wynagrodzenie: 8 800–11 000 zł brutto / mies.

1 min czytania
Pracodawca zapewnia o możliwości elastycznego czasu pracy pielęgniarki, pod warunkiem dopasowania grafików z pozostałym personelem pielęgniarskim. Niewielki podmiot, starający się dbać zarówno…
Komentarze