Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarka anestezjologiczna
Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

      

 

Szanowna Pani/ Szanowny Panie!

W związku z prowadzonymi badaniami na temat: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”, zwracam się z prośbą do Pana/Pani o wypełnienie poniższej ankiety. Chciałabym poznać Pana/Pani zdanie na temat zadań , kompetencji i odpowiedzialności pielęgniarki wynikających z pracy z pacjentem leczonym w oddziale intensywnej terapii wentylacją mechaniczną.

Pragnę zapewnić, że informacje uzyskane od Pana/Pani będą zachowane w tajemnicy i wykorzystane w celach naukowych do pracy magisterskiej pisanej w Zakładzie Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie pod kierunkiem Pani dr Anety Grochowskiej.

Odpowiedzi należy zaznaczyć klikając w wybrana pozycję lub wypełnić w wyznaczonym do tego miejscu.

Dziękuje za udział w badaniach!

Marta Nowak

Przejdź na stronę ankiety

 

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka anestezjologiczna

 

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8988 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka – nazywają nas: stare, grube, wredne pielęgniary.

2 min czytania
Pielęgniarka – zmieniłam się nie do poznania Publikujemy wypowiedź jednej z pielęgniarek pod postem na fanpage Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Jestem…
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarki milczały. Tego doświadczyłam.

6 min czytania
Internety o pielęgniarkach Na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych w dniu 21 lipca 2021 roku, opublikowaliśmy tweeta, który dotyczył kwestii zakresu informacji…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka – MZ o zembalowym, w tym na kontraktach.

3 min czytania
Dodatek zembali dla pielęgniarek – spotkanie z dyrektorem departamentu ministerstwa zdrowia W dniu 15 lipca 2021 roku odbyło się spotkanie. Przedstawiciele władz…
Komentarze