Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarka anestezjologiczna
Pielęgniarki oddziałów intensywnej terapii zapraszamy do wypełnienia ankiety: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”.

      

 

Szanowna Pani/ Szanowny Panie!

W związku z prowadzonymi badaniami na temat: „Wentylacja mechaniczna – zadania, uprawnienia, odpowiedzialność pielęgniarek intensywnej terapii”, zwracam się z prośbą do Pana/Pani o wypełnienie poniższej ankiety. Chciałabym poznać Pana/Pani zdanie na temat zadań , kompetencji i odpowiedzialności pielęgniarki wynikających z pracy z pacjentem leczonym w oddziale intensywnej terapii wentylacją mechaniczną.

Pragnę zapewnić, że informacje uzyskane od Pana/Pani będą zachowane w tajemnicy i wykorzystane w celach naukowych do pracy magisterskiej pisanej w Zakładzie Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie pod kierunkiem Pani dr Anety Grochowskiej.

Odpowiedzi należy zaznaczyć klikając w wybrana pozycję lub wypełnić w wyznaczonym do tego miejscu.

Dziękuje za udział w badaniach!

Marta Nowak

Przejdź na stronę ankiety

 

Zobacz także:

Aktualności według działów: Pielęgniarka anestezjologiczna

 
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8322 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Rekompensata dla pielęgniarek za różnicę w zarobkach.

1 min czytania
Poseł pisze w sprawie pielęgniarek do ministra zdrowia Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie stawek wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych obowiązujących od…
AktualnościDodatki

Prokurator: pielęgniarki antydatowały wpisy COVID-19.

2 min czytania
Dyrektor szpitala: pielęgniarki rażąco naruszyły zasady prowadzenia dokumentacji medycznej Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w dniu 9 września 2021 roku informowała…
Aktualności

Związek pielęgniarek o ryczałcie za udział w Białym Miasteczku.

1 min czytania
Uchwała nr 83/CI/2021Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku ZawodowegoPielęgniarek i Położnychz dnia 16.09.2021 r. w sprawie ustalenia zasad rekompensaty kosztów udziału członka OZZPiP w…
Komentarze