Pielęgniarki OIOM proszą o pomoc dla koleżanki.

1 min czytania
AktualnościPielęgniarka anestezjologiczna
Pielęgniarki OIOM proszą o pomoc dla koleżanki.


Pielęgniarki proszą o pomoc dla pielęgniarki

Zobacz także: Pielęgniarka: "Nas za chwilę może nie być".

Dzień dobry Państwu

W imieniu całego zespołu pielęgniarskiego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela w Bydgoszczy zwracam się do Państwa z pytaniem, a zarazem z prośbą.

Nasza koleżanka 27-latka, która na co dzień bezinteresownie i z pełnym poświęceniem pomaga i opiekuje się pacjentami  na naszym oddziale teraz sama potrzebuje naszej pomocy.

Na początku marca bieżącego roku zdiagnozowano u Niej nowotwór piersi i przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim i oczekuję na leczenie i dokładniejsza diagnostykę.

Jest to nowotwór po badaniu histopatologicznym  nie reaguje  na hormony dlatego konieczne będzie zastosowanie u Niej naświetlania, możliwej mastektomii , ale przede wszystkim leku ( herceptyna), który jest przy tym bardzo kardiotoksyczny.

Przed Nią jeszcze bardzo długa i ciężka droga . Postanowiliśmy że nie zostawimy Jej w potrzebie w tym trudnym dla Niej czasie  i powstał pomysł aby zorganizować zbiórkę.

Chcemy choć trochę zdjąć  z Jej barków  część problemów ,tak teoretycznie prozaicznych jak choćby środki finansowe na dodatkowe badania, zakup peruki, specjalistyczne jedzenie, opatrunki, rehabilitację po zabiegu, wsparcie psychologa.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o ewentualne udostępnienie na Państwa profilu w mediach społecznościowych postu z obecną sytuacją naszej chorej koleżanki Ewy i linkiem (https://zrzutka.pl/h63jth) do zbiórki na Jej rzecz. W tych ciężkich czasach epidemiologicznych w jakich przyszło nam obecnie żyć nie możemy zapomnieć o „naszych”  i chcemy ułatwić naszej koleżance życie jak tylko się da.

Pozdrawiamy serdecznie, życząc dużo zdrowia i spokoju.

Z upoważnienia
Zespołu pielęgniarskiego
Anestezjologii i intensywnej terapii
Szpital Biziela, Bygdoszcz.

Sebastian Janczewski

Zobacz także:

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek – wydanie COVID-19.
Czas na bezpieczeństwo pielęgniarki.
Pielęgniarki w okresie pandemii.Zobacz także:

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek – wydanie COVID-19.

Czas na bezpieczeństwo pielęgniarki.

Pielęgniarki w okresie pandemii.


Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7269 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 50 godzin miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Dzisiaj na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych prezentujemy ofertę pracy dla pielęgniarki POZ w Warszawie. Pracodawca informuje, że…
Aktualności

Ile dla pielęgniarki za zmierzenie ciśnienia?

1 min czytania
Wycena pracy pielęgniarki Świadczenia zdrowotne wykonywane przez pielęgniarki i położne powinny zostać wycenione w sposób prawidłowy. Niejednokrotnie ministerstwo zdrowia zapowiadało realną wycenę…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka zarobi mniej niż niemedyk.

3 min czytania
Protestujący medycy pogrążają płacowo pielęgniarki Pani Krystyna Ptok – przewodnicząca związku pielęgniarek, w jednym z ostatnich wywiadów wyraża pogląd, że jest zmęczona…
Komentarze