Pielęgniarki, położne – badajcie się!

1 min czytania
Aktualności
Pielęgniarki, położne – badajcie się!

Październik – miesiąc świadomości raka piersi

Październik od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy na świecie. Tylko w 2020 roku na 100 tysięcy Polek aż 42 zmarły na raka piersi. Nowotworowi piersi można zapobiec lub wykryć go we wczesnym stadium. Prowadzenie zdrowego stylu życia oraz wykonywanie regularnych badań profilaktycznych takich jak: samobadanie piersi, USG piersi, czy też mammografia po 50-tym roku życia raz na 2 lata to podstawa.

Pielęgniarki, a regularne badania

W dniu 6 października za pomocą naszych mediów społecznościowych zapytaliśmy pielęgniarki i położne czy wykonują regularne badania piersi. Wyniki były zaskakujące, choć dotyczyły niewielkiej liczby osób. Tylko 35% badanych odpowiedziało, że badają się regularnie. Drogie pielęgniarki i położne! Badajcie się! Zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jako osoby związane bezpośrednio z ochroną zdrowia, bądźcie przykładem dla innych kobiet.

Różowy październik w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych wybrane różowe produkty do końca października są dostępne w obniżonych cenach.

Duet idealny dla pielęgniarek i położnych! Torba pierwszej pomocy z serii SWEET oraz różowy stetoskop internistyczny Spirit CK-601P.

Kolejny produkt to trójwarstwowe maski ochronne w kolorze pudrowego różu.

Nie zapomnieliśmy również o waszej ulubionej odzieży medycznej. Przepiękne bluzy, żakiety, czy sukienki w kolorze żywej fuksji również znajdziecie w obniżonych cenach.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.7 / 5. Ilość głosów: 9

Bądź pierwszym, który oceni wpis

50 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Nowości w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

1 min czytania
Produkty dla pielęgniarek i położnych W Sklepie Pielęgniarek i Położnych dostępne są przede wszystkim produkty dedykowane pielęgniarkom i położnym. Początkowo w asortymencie…
Aktualności

Od kiedy urlop dla poratowania zdrowia pielęgniarki?

3 min czytania
Dodatkowy urlop wypoczynkowy dla pielęgniarek i położnych Sprawa urlopu zdrowotnego dla pielęgniarek i położnych to kwestia, która jest często poruszana przez użytkowników…
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.

3,5 tys. pielęgniarek i położnych uzyskało tytuł specjalisty.

2 min czytania
Pielęgniarki – państwowy egzamin specjalizacyjny Portal Pielęgniarek i Położnych na bieżąco przekazuje informacje na temat wyników egzaminów specjalizacyjnych z różnych dziedzin pielęgniarstwa….
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarki - minister określił warunki urlopu zdrowotnego.