Pielęgniarki- powikłania po zakażeniu COVID-19.

1 min czytania
Aktualności
Pielęgniarki- powikłania po zakażeniu COVID-19.

Analiza powikłań po COVID-19 wśród pielęgniarek

Szanowni Państwo,

mam na imię Magdalena i jestem studentką studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku pielęgniarstwo. Obecnie piszę pracę magisterską pod tytułem: “Analiza powikłań po infekcji COVID-19 u personelu medycznego.” Chciałabym bardzo prosić Państwa o pomoc i wzięcie udziału w badaniu poprzez wypełnienie poniższego kwestionariusza, który stanowi narzędzie badawcze mojej pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do personelu medycznego i dotyczy powikłań, które wystąpiły u Pani/Pana po przechorowaniu infekcji COVID-19.

Ankieta składa się z 37 pytań podzielonych na trzy części. Pierwsza część służy zebraniu danych socjodemograficznych, celem zbiorczego scharakteryzowania grupy badanej, druga zaś zawiera pytania o szczepienia i przebyte zakażenie COVID-19, trzecia dotyczy powikłań, które u Pani/Pana wystąpiły po przechorowaniu infekcji COVID-19.

Udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie nie powinno zająć więcej niż 7 minut. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i poświęcony czas.

Ankieta jest w całości anonimowa, po przesłaniu odpowiedzi nie ma żadnej możliwości identyfikacji danych osobowych. Wypełnienie kwestionariusza jest jednoznaczne ze zgodą na udział w badaniu. Zebrane dane posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej.

Magdalena W.

Klikając w poniższy link zostaniesz przeniesiony do badania.

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

208 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – kominy płacowe. Sąd pisze do Trybunału Konstytucyjnego.

4 min czytania
Pielęgniarka podaje szpital do sądu. Sąd zadaje pytanie prawne Trybunałowi Konstytucyjnemu Sąd Rejonowy w Chorzowie, V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych (dalej:…
Aktualności

Pieluchomajtki dla dorosłych - kiedy można ubiegać się o refundację?

3 min czytania
Ludzie ciało, jak każdy wie, nie jest pozbawione wad. Wstydliwe niedoskonałości manifestują się coraz bardziej wraz z upływem lat. Nietrzymanie moczu jest…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Płace pielęgniarek – szpitale liczą ile zaoszczędzą na likwidacji stażowego.

2 min czytania
Składowe wynagrodzenia pielęgniarek i położnych – szpital chce pozbawić pielęgniarki i położne dodatku stażowego Sytuację w szpitalu omawiano na ostatnim posiedzeniu komisji…
Komentarze
×
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – awantura o szpitalne łóżko.