Pielęgniarki: zaostrzyć kary dla zarządzających szpitalami!

2 min czytania
Aktualności


PIELĘGNIARKI: ZAOSTRZYĆ KARY

DLA ZARZĄDZAJĄCYCH SZPITALAMI!

Zobacz także: Pielęgniarstwo dobrej zmiany: odroczenie norm zatrudnienia pielęgniarek, przy jednoczesnym zaostrzeniu kar.

Komentarze na pielegniarki.info.pl:

– A niech mnie zamykają. W końcu odpocznę, wyśpię się, pójdę na siłownię i napiszę książkę, a może nawet dwie. Potem będę domagać się KT i rezonansu oraz mnóstwa innych badań, bo chcę być tratowana na równo z obywatelami przebywającymi na wolności. Nie wiem tylko, kto będzie w tym czasie świadczył usługi medyczne, bo może 3/4 z nas będzie już osadzonymi na podstawie jakichś skarg pacjentów i ich rodzin? (Bo siniak mi się zrobił po pobraniu krwi i to spowodowało taki mój strach oraz skok ciśnienia, że naprawdę miałem wielkie obawy o utratę swojego zdrowia a nawet życia – może i śmieszne, jednak wiele z prawdą się nie mija. Raz miałam pacjentkę, która po około tygodniu od pobrania krwi, przyszła do mnie, "że taki jej się zrobił siniak, że ona musiała kupić inną sukienkę na wesele, bo w tej wstydziłaby się iść z krótkim rękawem i że rozważa, czy nie napisać na mnie na mnie skargi i walczyć o zwrot za nową sukienkę" – jest to autentyk – odpowiedziałam, że oczywiście może pisać, mogę jej podać nawet kartkę i długopis. Trzasnęła drzwiami i poszła. Ale jak kurde mówisz, że po pobraniu należy przycisnąć dłuższą chwilę bez zginania, to nie dość, że oczywiście większość zgina, to po co przytrzymywać, trzeba od razu zaglądać pod gazik)

– Oby tak dalej, a już nikt nie będzie chciał pracować w tym zawodzie. Brawo!

–  A kto za igra ze zdrowiem i życiem to nie personel medyczny tj.pielęgniarki, czy opiekunowie medyczni lecz rząd, który jałmużną wynagradza fachową obsługę szpitali i przychodni.

– Jestem"za" Dodajcie jeszcze ze za niepłacenie pracownikom ZUS-u brak odzieży do pracy bo znam taki Szpital.

– A może tak kara bezwzględna dla ministra za narażenie na utratę zdrowia a może i życia personel medyczny, który pracuje w szpitalu czy przychodni.

– Wstyd mi za Nasz rząd, tak wiele z Nas pisze o Swoich odczuciach, zmęczeniu, frustracji i wypaleniu zawodowym. Życzę Nam zdrowia i wytrwałości.

Zachowano oryginalną pisownę…

Wybrał: Mariusz Mielcarek


Zobacz także:


Branżowy miesięcznik pielęgniarek i położnych

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8322 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Rekompensata dla pielęgniarek za różnicę w zarobkach.

1 min czytania
Poseł pisze w sprawie pielęgniarek do ministra zdrowia Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie stawek wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych obowiązujących od…
AktualnościDodatki

Prokurator: pielęgniarki antydatowały wpisy COVID-19.

2 min czytania
Dyrektor szpitala: pielęgniarki rażąco naruszyły zasady prowadzenia dokumentacji medycznej Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w dniu 9 września 2021 roku informowała…
Aktualności

Związek pielęgniarek o ryczałcie za udział w Białym Miasteczku.

1 min czytania
Uchwała nr 83/CI/2021Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku ZawodowegoPielęgniarek i Położnychz dnia 16.09.2021 r. w sprawie ustalenia zasad rekompensaty kosztów udziału członka OZZPiP w…
Komentarze