Pielęgniarki zhejtowały pielęgniarkę pracującą 52 lata w zawodzie.

1 min czytania
AktualnościPraktyka zawodowa
Pielęgniarki zhejtowały pielęgniarkę pracującą 52 lata w zawodzie.

Pielęgniarek opinie o długoletniej pracy w zawodzie…

W jednym z komentarzy jedna z pielęgniarek napisała: „Pracuję w zawodzie 52 lata i nadal kocham swoja pracę”. Pod postem z powyższym komentarzem, pielęgniarki zamieściły ponad 200 komentarzy. Wiele z nich życzliwie odnosiło się do autorki komentarza. Nieliczne wyrażały dezaprobatę… Przykład tych drugich publikujemy poniżej.

– Pracować 52 lata to chyba trzeba być chory na głowę nie ma się czym chwalić.

– Ja już jestem na emeryturze bo wstyd by mi było pracować i straszyć pacjentów.

– Dlatego niedługo przedłużą wiek emerytalny skoro tyle kobiet Herkulesów nie do zdarcia. Ja pracuję 39 lat i nie jestem człowiekiem maszyną, który nadal ma na wszystko siły. Chętnie pójdę na emeryturę za rok i ewentualnie podejmę pracę na część etatu ale lżejszą bez nocy, dźwigania i ganiania. 

– Dzięki takim „Pstrowskim” umrzemy na oddziałach, bo wydłużą nam emerytury.

– To już nie jest normalne, ludzie będą się bać takiej leciwej pielęgniarki. Ja pracowałam 31 lat tak ciężko, że od 6 lat jestem na rencie i uważam, że praca nad siły zawaliła moje zdrowie i omal nie umarłam już 4 razy. 

– To tylko pogratulować zdrowia tylko dzięki takim „przodownicom” pracy jest jak jest… policjant idzie w wieku 45 czy 50 lat na emeryturę. Żołnierz to samo a my do 60 pokazując, że da się więcej… sorry… nie da się.  Po 25 latach pracy jestem prawie wrakiem człowieka z pełną kartoteka chorób a do emerytury jeszcze trochę ładnych lat… ale może 52 lata spędzone w pracy to tylko praca bez żadnych innych obowiązków… powinnyśmy walczyć o wcześniejsze emerytury o urlopy wytchnieniowe, a nie pokazywać, że można 52 lata. Ja obawiam się że 30-tki nie zdążę przepracować.

– Z całym szacunkiem… „pracuje 52 lata”… to jest wariactwo!

– Uważam, że 72 letnia pielęgniarka to mało odpowiedzialne.

– 52 lata?! Trochę przerażające…

źródło: facebook.com/PortalPielegniarekiPoloznych

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.1 / 5. Ilość głosów: 21

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8295 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca zapewnia "konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe".

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Nowatorska Klinika Medycyny Estetycznej premium, działającą w dziedzinie transplantacji włosów i trychologii, medycyny estetycznej, a także kosmetologii, chirurgii…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - wynagrodzenie zasadnicze od 1 stycznia 2025 r.

1 min czytania
Wynagrodzenia pielęgniarek – propozycja ministerstwa W poniższym artykule, który pochodzi z lipcowego wydania Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych zajmiemy się tematem związanym…
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
Komentarze
×
Aktualności

Pielęgniarka: iniekcje, kroplówki, pobrania krwi, tłumaczenie rodzinom…