Pielęgniarstwo – problemy pielęgniarek w opiece nad zakażonymi pacjentami.

1 min czytania
Aktualności
Pielęgniarstwo – problemy pielęgniarek w opiece nad zakażonymi pacjentami.

Praca pielęgniarek z zakażonymi pacjentami

Szanowni Państwo,

Mam na imię Daria i jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu. Obecnie piszę pracę magisterską pt. “Problemy i dylematy pielęgniarek związane z opieką pacjenta zakażonego SARS-CoV-2.”

Chciałabym poznać opinię na temat problemów z jakimi napotkali się Państwo podczas hospitalizacji pacjenta zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2.
Pytania kieruję do wszystkich pielęgniarek i pielęgniarzy pracujących z pacjentami zakażonymi koronawirusem SARS-CoV-2.

Państwa opinia będzie mi niezwykle pomocna w tworzeniu mojej pracy dyplomowej. Badanie składa się z 29 zamkniętych pytań. Ankieta jest anonimowa i nie zajmuje więcej niż 15 minut.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i udział w ankiecie.

Weź udział w badaniu, klikając w poniższy link.

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

232 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Prawie 500 komentarzy pielęgniarek wywołała wypowiedź posła.

2 min czytania
Poseł o różnicach między pielęgniarkami Na fanpage’u Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych opublikowaliśmy wypowiedź posła Artura Łąckiego, który uważa, że podczas swojej…
Aktualności

Pielęgniarka i opiekun medyczny zdani na siebie. Jaka jest rzeczywistość?

1 min czytania
Ankiety na pielegniarki.info.pl Jakiś czas temu opublikowaliśmy na Portalu Pielęgniarek i Położnych artykuł z prośbą pielęgniarki o udział w badaniu, którego wyniki…
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarka powinna czuć, że jeśli lepiej pracuje, to lepiej zarabia.

4 min czytania
O sprawach pielęgniarek dyskusja w radiowym studio Witam słuchaczy tej audycji, audycji „Jest sprawa” i dziś mamy dwa tematy w programie. Pierwszy…
Komentarze
×
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarki – na oddziale wybuchł pożar. Jaka była obsada?