Postawa pielęgniarki oddziałowej.

1 min czytania
Aktualności

 

Zobacz matriał wideo ….

Komentarz redakcji Portalu Pielęgniarek i Położnych

W dniu dzisiejszym wszystkie pielęgniarki/pielegniarze oraz ratownicy medyczni OIOM i bloku operacyjnego szpitala przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu wzięli urlopy na żądanie.

Powyższy materiał wideo jest przykładem ilustrującym fakt, że osoba pełniąca funkcję kierowniczą w pielęgniarstwie w sytuacji protestu pielęgniarek i położnych może zachować się jak CZŁOWIEK!!!

Za taką postawę należą się naszej Pani oddziałowej podziękowania oraz gratulacje. Należy żywić nadzieję, że zaprezentowana postawa będzie przykładem dla innych osób piastujących kierownicze stanowiska w pielęgniarstwie, jak zachować się w sytuacji protestu naszego środowiska zawodowego.

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8261 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Aktualności

Wywiad z Open Europe: Praca dla Pielęgniarek w Norwegii Opinie Open Europe

6 min czytania
Dlaczego założyliście firmę Open Europe? Firma Open Europe powstała, aby pomagać polskim pielęgniarkom zmieniać swoje życie na lepsze. Choć może to brzmieć…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Izba pielęgniarek chce obciążyć pielęgniarki kolejnymi biurokratycznymi obowiązkami.

1 min czytania
Kształcenie i doskonalenie zawodowe STANOWISKO nr 2 Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 14 lutego…
Komentarze