Powiślańska Szkoła Wyższa – profesjonalizm i praktyka.

2 min czytania
Aktualności
Powiślańska Szkoła Wyższa – profesjonalizm i praktyka.

Powiślańska Szkoła Wyższa to renomowana instytucja szkolnictwa wyższego, która od lat zajmuje się kształceniem przyszłych profesjonalistów w dziedzinie nauk o zdrowiu, w tym pielęgniarstwa. Szeroki zakres programów studiów pielęgniarskich i innowacyjnych możliwości edukacyjnych czyni ją jednym z wiodących ośrodków na polskim rynku. Według jednego z najbardziej prestiżowych rankingów- Perspektywy 2023, Powiślańska Szkoła Wyższa zajęła 1 miejsce na pomorzu spośród uczelni niepublicznych, a 15 miejsce w całej Polsce.

Szkoła oferuje studia pielęgniarskie I i II stopnia oraz w formie studiów pomostowych, które przygotowują studentów do pracy w różnorodnych środowiskach medycznych. Programy studiów są opracowane w taki sposób, aby zapewnić wszechstronne wykształcenie w zakresie pielęgniarstwa, obejmujące zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności. Uczelnia oferuje również edukację na takich kierunkach jak: Położnictwo, Kosmetologia, Dietetyka, Ratownictwo Medyczne, Nursing- English Division I oraz II stopnia jak i kierunek Ekonomia. Dodatkowo, PSW funkcjonuje już w 4 lokalizacjach- Kwidzynie, Gdańsku, Kościerzynie oraz Toruniu.

Jednym z wyróżników Powiślańskiej Szkoły Wyższej jest oferta studiów pomostowych. Ten program skierowany jest do absolwentów szkół pielęgniarskich/ liceów medycznych, które już na dzień dzisiejszy nie funkcjonują i nie zapewniają pełnych podstaw, aby rozpocząć pracę w zawodzie pielęgniarki. Jako jedna z niewielu uczelni, Powiślańska Szkoła Wyższa dalej praktykuje i wspiera tych co chcieliby do zawodu wrócić. Studia pomostowe umożliwiają studentom uzyskanie wiedzy i umiejętności pielęgniarskich w skróconym czasie, przy jednoczesnym uwzględnieniu wcześniejszego wykształcenia.

Innowacyjną i pionierską inicjatywą Powiślańskiej Szkoły Wyższej jest program Nursing- English Division. To oferta studiów prowadzonych w języku angielskim, które umożliwiają studentom zdobycie międzynarodowego dyplomu pielęgniarskiego honorowanego na całym świecie. Ten program zapewnia możliwość rozwoju językowego, międzykulturowego doświadczenia oraz dostępu do globalnych perspektyw w dziedzinie pielęgniarstwa.

Wieloletnie doświadczenie kadry naukowej oraz współpraca z renomowanymi placówkami medycznymi zapewniają wysoką jakość kształcenia pielęgniarek i pielęgniarzy. Powiślańska współpracuje z różnymi instytucjami medycznymi, co umożliwia studentom uczestniczenie w praktykach i stażach w najlepszych szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej.

Dzięki profesjonalnemu podejściu, bogatej ofercie edukacyjnej i wysokiej jakości nauczania, Powiślańska Szkoła Wyższa zdobyła uznanie wśród pielęgniarek i pracodawców w sektorze opieki zdrowotnej. Absolwenci szkoły są wysoko cenieni za swoje umiejętności i wiedzę, co przekłada się na ich sukces zawodowy.

Jeśli chcesz poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie pielęgniarstwa, Powiślańska Szkoła Wyższa jest miejscem, w którym znajdziesz wysoki poziom nauczania, profesjonalną kadrę oraz liczne możliwości rozwoju.

Dołącz do społeczności Powiślańskiej Szkoły Wyższej i otwórz sobie drzwi do satysfakcjonującej i pełnej wyzwań kariery pielęgniarskiej – wybierz dziś zawód jutra!

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.5 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo zboczyło z drogi opieki nad chorym.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Jakiś czas temu zamieściliśmy na naszym fanpage na Facebooku zamieściliśmy poniższy post. Wywołał on duże poruszenie oraz dyskusję. Poniżej przedstawiamy…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w PZU - gabinet zabiegowy i punkt pobrań.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Do łódzkiego zespołu PZU Zdrowie poszukiwana jest pielęgniarka/ pielęgniarz. Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracęWynagrodzenie: od 7 200 zł brutto/mies….
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - cztery wyroki sądowe.

3 min czytania
Wyroki sądowe dotyczące praktyki zawodowej pielęgniarek i położnych W bieżącym numerze Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych prezentujemy cztery wyroki sądowe dotyczące praktyki…
Komentarze
×
Aktualności

Dyrektor szpitala napisał do pielęgniarek.