Praca położnych: stres, wypalenie zawodowe, ale też ogromna satysfakcja.

1 min czytania
AktualnościBadania w pielęgniarstwie
Praca położnych: stres, wypalenie zawodowe, ale też ogromna satysfakcja.

Praca położnych – ankieta

Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych chętnie angażuje się w pomoc pielęgniarkom i położnym dotyczącą pozyskiwania informacji do ankiet związanych z projektami badawczymi, pracami magisterskimi w temacie pielęgniarstwa i położnictwa. Nasza Społeczność pozwala na uzyskanie szerszego obrazu nakreślonego problemu.

Poniżej publikujemy ankietę autorstwa badaczy z Collegium Medicum UJ, CMKP oraz Fundacji Wspierania Położnych. Projekt badawczy prowadzony przez tę grupę osób dotyczy oceny warunków pracy położnych zatrudnionych w polskich placówkach medycznych. Celem badania jest określenie czynników, które w najistotniejszy sposób wpływają na ocenę warunków pracy, a także czynników powodujących stres i wypalenie zawodowe.

Autorzy badania zaznaczają, iż wierzą, że wyniki badań w przyszłości przyczynią się do poprawy warunków pracy położnych. Może to wpłynąć zarówno na położne/położnych jak i na pacjentów, którymi się opiekują.

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1056 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka: pielęgniarstwo zboczyło z drogi opieki nad chorym.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Jakiś czas temu zamieściliśmy na naszym fanpage na Facebooku zamieściliśmy poniższy post. Wywołał on duże poruszenie oraz dyskusję. Poniżej przedstawiamy…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w PZU - gabinet zabiegowy i punkt pobrań.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Do łódzkiego zespołu PZU Zdrowie poszukiwana jest pielęgniarka/ pielęgniarz. Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracęWynagrodzenie: od 7 200 zł brutto/mies….
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - cztery wyroki sądowe.

3 min czytania
Wyroki sądowe dotyczące praktyki zawodowej pielęgniarek i położnych W bieżącym numerze Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych prezentujemy cztery wyroki sądowe dotyczące praktyki…
Komentarze
×
Aktualności

Nowotwór w rodzinie - jakie badania warto wykonać?