Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Aktualności
Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

Gadżety dla pielęgniarek i położnych

Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli masz w rodzinie pielęgniarkę lub położną i szukasz dla niej idealnego upominku lub chciałabyś/łbyś zrobić prezent koleżance z pracy, to trafiłaś/eś w dobre miejsce. W asortymencie Sklepu Pielęgniarek i Położnych posiadamy wiele możliwości, a dziś przedstawiamy duet idealny, czyli torbę i kubek z naszym autorskim nadrukiem.

Torba na zakupy i do pracy

Eco torby można wykorzystać podczas zakupów, wakacji czy zabierając niezbędne rzeczy do pracy. Posiadają one długie i mocne uchwyty oraz zostały wykonane z bawełny.

Dostępne są trzy wersje:

  • Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką.
  • Jestem dumna, bo jestem położną.
  • Mam czepek, mam moc.

Kubek na kawkę i herbatkę

Kubek, to gadżet bardzo praktyczny. Umili czas w pracy oraz wywoła uśmiech popijając ulubioną kawkę lub herbatkę. Ma pojemność ok. 330 ml, można myć go w zmywarce, czy też używać podczas podgrzewania w mikrofalówce. Występuje z takim samym nadrukiem, jak torby bawełniane.

Wesołe skarpetki i stopki idealne na dyżur

Kolorowe skarpetki stały się ciekawym dodatkiem uzupełniającym odzież medyczną, noszoną między innymi przez pielęgniarki i położne w trakcie pracy. Jedni wolą dłuższe skarpetki, ale zdecydowanie więcej osób wybiera krótszą ich wersję, czyli stopki. W Sklepie Pielęgniarek i Położnych można znaleźć wiele ciekawych modeli. Nadruki na wszystkich skarpetkach są trwałe, z humorem i przede wszystkim uniwersalne, dlatego mogą je nosić zarówno pielęgniarki i położne, ale także wszyscy pracownicy ochrony zdrowia czy osoby niezwiązane z medycyną. Ich największych atutem jest fakt, że potrafią wywołać uśmiech i poprawić humor.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

497 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych

Propozycje prezentów dla pielęgniarek i położnych do 100 zł i więcej.

1 min czytania
Prezenty dla personelu medycznego Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli szukasz podarunku dla bliskiej Ci pielęgniarki lub położnej to trafiłaś/eś…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Dyrektor do pielęgniarek: nie wyrażałem zgody na podwyższanie kwalifikacji. To za nie nie zapłacę.

5 min czytania
Obraz chaosu płacowego w podmiotach leczniczych na przykładzie Szpitala Wielospecjalistycznego Do Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie wpłynęło zawiadomienie dotyczące zwolnień grupowych, które…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarki - rosną długi szpitali wobec pielęgniarek. Kto je sfinansuje?

3 min czytania
Lawinowo rosną zobowiązania finansowe podmiotów leczniczych wobec pielęgniarek i położnych Sprawy sądowe dotyczące zasad wynagradzania pielęgniarek i położnych zaczynają mieć wpływ na…
Komentarze
×
AktualnościPielęgniarki w liczbach

Tysiące pielęgniarek i położnych pracuje w wieku 65 lat i więcej.