Szpital zatrudniający 500 pielęgniarek zaprasza do współpracy.

3 min czytania
AktualnościOferty pracy
Szpital zatrudniający 500 pielęgniarek zaprasza do współpracy.

Szpital oferuje pracę dla pielęgniarek w zakresie wielu dziedzin pielęgniarstwa

Naczelna pielęgniarka: W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu mamy zatrudnionych ponad 500 pielęgniarek i pielęgniarzy. Jest to kadra, która jest bardzo dobrze przygotowana do wykonywania zawodu, dba o kształtowanie swoich umiejętności, o swój rozwój zawodowy. Jest to kadra profesjonalistów w różnych dziedzinach pielęgniarstwa. Pielęgniarki i pielęgniarze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego zapraszają serdecznie do pracy i współpracy studentów, pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy odebrali prawo wykonywania zawodu jak i pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy chcieliby rozwijać się w różnych dziedzinach pielęgniarstwa.

Dla studentów po drugim roku pielęgniarstwa i na trzecim proponujemy pracę jako opiekunowie. Chcemy im przybliżyć specyfikę naszego szpitala, naszych oddziałów. Chcemy uczestniczyć w wyborze ich oddziału po zakończeniu kształcenia. Dzisiaj możemy powiedzieć, że taki program prowadzimy 2 lata i mamy efekty.

Jesteśmy też, jako szpital uniwersytecki, placówką, gdzie chcemy rozwijać się w kierunku dydaktyki, nauki, chcemy prowadzić badania naukowe. Mamy duże zaplecze w postaci Centrum Naukowo-Badawczego i zachęcamy wszystkie pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy chcieliby się rozwijać, chcieliby prowadzić badania naukowe, do współpracy z nami. Mamy dużą bazę szkoleniową, duże możliwości, dużą bazę pacjentów, dużo różnych jednostek chorobowych. Jesteśmy naprawdę bogaci w tym, żeby to wykorzystać w różnych dziedzinach pielęgniarstwa.

Pielęgniarki o swojej pracy i możliwościach rozwoju zawodowego

Pielęgniarka operacyjna: Od pół roku pracuję na bloku operacyjnym w szpitalu uniwersyteckim i to jest droga, z którą wiążę swoją przyszłość. Początki w pracy nie są łatwe, jest dość stresująco, dużo pracy, dużo nauki – bo nie uczą tego na studiach, tylko wszystkiego uczymy się od starszych koleżanek i kolegów z pracy. Jednak praca daje mi ogromną satysfakcję, możliwość rozwoju w różnych kierunkach, bo tutaj mamy 11 sal operacyjnych z różnych dziedzin.

Pielęgniarka operacyjna: Na bloku operacyjnym pracuję od 3 lat, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym od pół roku. Jest to bardzo fajna praca, bardzo perspektywiczna, jest wiele możliwości: od chirurgii ogólnej przez ortopedię, neurochirurgię. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to też dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie, jest mnóstwo ciekawostek. Dlatego dla młodych, ambitnych osób myślę, że będzie to idealna praca.

Pielęgniarze, oddział neurochirurgii: Zawód daje dużo satysfakcji i dużo możliwości jeśli chodzi o pomoc pacjentom. Każdy dzień jest inny, mamy dyżur ostry 365 dni w roku i musimy być przygotowani na wszystko.

Studentka pielęgniarstwa, opiekun, oddział pediatrii: Pracuje na oddziale pediatrii jeszcze jako opiekun, podjęłam tę pracę, studiując na pielęgniarstwie. Ta praca umożliwiła mi poznanie całego oddziału, całego personelu i dlatego przekonałam się, że to jest właśnie oddział, na którym chcę zostać już po zakończeniu moich studiów.

Pielęgniarka, oddział pediatrii: Od 4 lat pracuję na oddziale pediatrii, oddział ten umożliwił mi rozwój naukowy w sferze też specjalizacyjnej. Właśnie kończę specjalizację z pediatrii, z czego bardzo się cieszę. Was też zachęcam, ponieważ oprócz tego ukończyłam przez te 4 lata dosyć dużo kursów kwalifikacyjnych oraz uczestniczyłam w międzynarodowej szkole ISPAD.

Pielęgniarka koordynująco-nadzorująca, Stacja Dializ: Miesięcznie wykonujemy ponad 1200 zabiegów hemodializy, wykonujemy również plazmafrezę i hemodiafiltrację. Jeśli widzicie się w pracy edukatora, to funkcjonuje u nas również dializa otrzewnowa.

W imieniu wszystkich pielęgniarek i pielęgniarzy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego zapraszam do pracy i współpracy u nas w szpitalu.

Wyszukiwarka szkoleń dla pielęgniarek i położnych

Na Portalu Pielęgniarek i Położnych stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i szkoleń. Jest to praktyczna funkcjonalność Portalu, w której pielęgniarki i położne znajdą informacje o dodatkowym kształceniu. Zamieszczone w wyszukiwarce oferty szkoleń są zgodne z rozporządzeniem ministra zdrowia w sprawie wykazu szkoleń, które może odbywać pielęgniarka i położna.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.5 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8303 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
AktualnościPielęgniarki z Ukrainy

Pielęgniarki z Ukrainy będą musiały znać język polski. Od kiedy?

3 min czytania
Ministerstwo zdrowia o wymogach dla pielęgniarek z Ukrainy w zakresie znajomości języka polskiego… Komunikat Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych w sprawie prawa…
Komentarze
×
Aktualności

Pielęgniarki o karach pieniężnych oraz naganach do akt za pomalowane paznokcie.