Te trzy produkty szczególnie polubiły pielęgniarki i położne.

1 min czytania
Aktualności
Te trzy produkty szczególnie polubiły pielęgniarki i położne.

Ranking produktów wybieranych przez pielęgniarki i położne w grudniu

Nasz comiesięczny ranking pokazuje, jakie produkty najchętniej wybierały pielęgniarki i położne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych w minionym miesiącu. Poniżej zestawienie top 3 produktów z grudnia.

Pierwsze miejsce – pins czepek pielęgniarski

Pierwsze miejsce w grudniu należało do znaczka metalowego przedstawiającego czepek z czarnym paskiem. To szlachetna ozdoba, z porządnym mocowanie na agrafce – tak, aby znaczek nie mógł się obracać po przypięciu.

Oznaczenia czepków są zunifikowane na całym świecie i wystarczy rzut oka, aby po czepku odróżnić pielęgniarkę z czarnym paskiem od położnej z paskiem czerwonym.

Drugie miejsce – stopki EMME

Stopki EMME, na których widnieje wizerunek pielęgniarki, to nasz bestseller. To nie pierwszy raz kiedy pojawia się w naszym comiesięcznym rankingu. Skarpetki są polskiej produkcji i występują w kilku rozmiarach. Są bardzo wygodne, porządnie wykonane oraz posiadają bezszwowe łączenie nad palcami. Poniżej jedna z wielu opinii klientów:

Bardzo wesołe i gatunkowo przyjemnie w użytkowaniu. Polecam.

Ewa

Trzecie miejsce – torba pierwszej pomocy Jumble’s

Torba Jumble’s to torba pierwszej pomocy idealna dla praktyk pielęgniarskich. Solidnie wykonana apteczka z wysokiej jakości materiału zmywalnego. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne materiały potrzebne do udzielenia pomocy przedlekarskiej. Dostępna w trzech kolorach: czerwony, granatowy, szary oraz czarny.

Cechy produktu:

  • 3 ruchome ścianki pozwalają dopasowanie wnętrza torby do własnych potrzeby, 
  • elastyczne gumki pozwalające na zamocowanie materiałów medycznych np. bandaży, 
  • 4 płaskie kieszenie po bokach,
  • 6 kieszonek z siatki wewnątrz jednej z bocznych kieszeni,
  • dno torby zabezpieczone gumowymi stopkami.
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.5 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

525 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPraktyka zawodowa

Pielęgniarki o noszeniu biżuterii na stanowisku pracy.

2 min czytania
Czy pielęgniarka obejmująca dyżur powinna ściągać biżuterię? W dzisiejszym artykule poruszymy temat noszenia biżuterii przez pielęgniarki i położne. Od zawsze jest to…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – minister zdrowia o dysproporcjach płacowych pomiędzy grupami.

2 min czytania
Minister zdrowia wyraziła pogląd na temat obecnego zróżnicowania wynagrodzeń zasadniczych pielęgniarek… W dniu wczorajszym w sejmie odbyło się pierwsze posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej…
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarka - pisałam pracę magisterską na nockach. Dzięki temu koleżanki mogły spać...

2 min czytania
Przemęczyłam się i dziś dostając wypłatę wiem, że było warto, bo zaczynałam z pensją równą salowej… W miniony weekend na Ogólnopolskim Portalu…
Komentarze