Top 5 gadżetów najchętniej wybieranych przez pielęgniarki i położne.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Top 5 gadżetów najchętniej wybieranych przez pielęgniarki i położne.

Gadżety dla medyków

Przedstawiamy 5 najchętniej wybieranych gadżetów przez personel medyczny w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

1.PRZYPINKI

Przypinki i pinsy medyczne są nie tylko funkcjonalnymi akcesoriami, ale i pięknymi dodatkami. Sprawdzą się idealnie na odzieży medycznej m.in. polarach, scrubsach, bluzach, ale także na torbach, nerkach, plecakach, czy czapkach.

2. SKARPETKI I STOPKI

Skarpetki i stopki medyczne umilą czas spędzony w pracy, np. na dyżurze w szpitalu. Ich dużą zaletą jest fakt, że potrafią poprawić humor i wywołać uśmiech nawet w najcięższe dni. Wszystkie modele zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, zapewniają komfort podczas noszenia.

3. DŁUGOPISY I NOTESY

Notesy nigdy nie wyjdą z mody! Informacja zapisana w notatniku przetrwa dłużej niż na luźnej kartce papieru. Dużo łatwiej będzie odnaleźć zanotowany naprędce numer telefonu lub adres, szczególnie w tak wymagającym skupienia i pamiętaniu o wielu kwestiach zawodzie, jakim jest zawód pielęgniarki i położnej. Długopisy w kształcie strzykawki będą idealnym gadżetem w pracy, czy na studiach.

4. KUBKI

Kubki z medycznymi nadrukami, o dużej pojemności. Wykonane z dużą starannością oraz w piękne wzory z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, u których medycyna zajmuje szczególne miejsce w sercu.

5. DESECZKI DO ZAWIESZENIA

Estetyczne i starannie wykonane deseczki z sentencjami, które zawierają motywacyjne hasła medyczne. Mogą być z powodzeniem zawieszone na ścianie, postawione na komodzie lub wyeksponowane w pokoju socjalnym, aby za każdym razem, kiedy personel medyczny spojrzy na cytat, przypominał sobie, dlaczego wybrał właśnie tę drogę.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca zapewnia "konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe".

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Nowatorska Klinika Medycyny Estetycznej premium, działającą w dziedzinie transplantacji włosów i trychologii, medycyny estetycznej, a także kosmetologii, chirurgii…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - wynagrodzenie zasadnicze od 1 stycznia 2025 r.

1 min czytania
Wynagrodzenia pielęgniarek – propozycja ministerstwa W poniższym artykule, który pochodzi z lipcowego wydania Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych zajmiemy się tematem związanym…
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
Komentarze