Top 5 produktów najchętniej kupowanych w czerwcu w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

2 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Top 5 produktów najchętniej kupowanych w czerwcu w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

Ulubieńcy pielęgniarek

Nasz comiesięczny ranking pokazuje, jakie produkty najchętniej wybierały pielęgniarki i położne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych w minionym miesiącu. Poniżej zestawienie.

Miejsce piąte – sukienka SKE5-G

Miejsce piątek, w pełni zasłużone, nasz bestseller sukienka w kolorze granatowym SKE5-G. Sukienka ta została wykonana z elastycznej i miękkiej tkaniny Soft Stretch, dzięki czemu nie krępuje ruchów. Przewaga bawełny i specjalne wykończenie tkaniny sprawiają, że sukienka jest miękka w dotyku, co dodatkowo zwiększa komfort podczas pracy. Model ten występuję w 4 kolorach: granatowym, białym, szarym i fuksjowym, ale zdecydowanie najchętniej wybierany przez pielęgniarki i położne jest kolor granatowy.

Miejsce czwarte e-wydanie Gazety Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych ukazuje się co miesiąc w wersji papierowej oraz w formie e-wydania. Coraz więcej osób przekonuje się do elektronicznej wersji miesięcznika. W najnowszym numerze znajdziesz takie tematy:

  • Klęska wizerunkowa związku pielęgniarek
  • Zarobki w izbie PiP – 442 tys. PLN rocznie
  • Pracodawcy ordynarnie pomiatają pielęgniarkami
  • Radosne pomysły na normy zatrudnienia
  • Pielęgniarki LM i SM walczą o godność
  • Liczba pielęgniarek z dwoma dyplomami

Miejsce trzecie komplet medyczny ENERGY FLEX

Najniższe miejsce na podium przypada naszemu nowemu kompletowi medycznemu ENERGY FLEX. Komplet składa się z bluzy medycznej oraz spodni typu joggery. Występuje on w aż w 6 kolorach: błękit, granat, morski, fuksja, szary i niebieski. Kupując zestaw zyskujesz, aż 10% rabatu.

Miejsce drugie – maski medyczne

W czerwcu zostały przecenione wszystkie maski ochronne dostępne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Niektóre zostały już wyprzedane, ale sporo jest cały czas dostępnych nowych, niższych cenach. Maski chirurgiczne można dostać w wielu kolorach, np. niebieskim, czarny, różowym, czy limonkowym.

Maski chirurgiczne

Miejsce pierwsze – czepki medyczne

Zwycięzcą naszego rankingu zostają czepki medyczne. To właśnie ten produkt najchętniej kupowały pielęgniarki i położne w czerwcu. Czepek medyczny CN2 został wykonany z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny z domieszką elastanu. Posiada piękny kwiatowy print, występujący w trzech kolorach: granatowy, turkusowy i fuksja.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

580 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Pacjent ocenił pracę pielęgniarek. Zarzuty przedstawił w sądzie.

2 min czytania
Pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły. Opiekował się mną mąż. W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2023 roku, które…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki - propozycja wynagrodzeń zasadniczych od 1 stycznia 2026 złożona przez resort zdrowia.

2 min czytania
Propozycja ministerstwa zdrowia w zakresie siatki płac personelu pielęgniarskiego od 1 stycznia 2026 roku… W kilku poprzednich artykułach redakcyjnych Ogólnopolski Portal Pielęgniarek…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Chory zarzucał pielęgniarce, że leżał w moczu. Co na to sąd?

1 min czytania
Pacjent zarzucał pielęgniarce, iż nie został przebrany, kiedy bezwiednie oddał mocz W jednym z uzasadnień do wyroków sądów w 2022 roku, które…
Komentarze
×
Aktualności

Winda z pielęgniarką spadła czy się gwałtownie zatrzymała?