Top 5 produktów najchętniej kupowanych w czerwcu w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

2 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Top 5 produktów najchętniej kupowanych w czerwcu w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

Ulubieńcy pielęgniarek

Nasz comiesięczny ranking pokazuje, jakie produkty najchętniej wybierały pielęgniarki i położne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych w minionym miesiącu. Poniżej zestawienie.

Miejsce piąte – sukienka SKE5-G

Miejsce piątek, w pełni zasłużone, nasz bestseller sukienka w kolorze granatowym SKE5-G. Sukienka ta została wykonana z elastycznej i miękkiej tkaniny Soft Stretch, dzięki czemu nie krępuje ruchów. Przewaga bawełny i specjalne wykończenie tkaniny sprawiają, że sukienka jest miękka w dotyku, co dodatkowo zwiększa komfort podczas pracy. Model ten występuję w 4 kolorach: granatowym, białym, szarym i fuksjowym, ale zdecydowanie najchętniej wybierany przez pielęgniarki i położne jest kolor granatowy.

Miejsce czwarte e-wydanie Gazety Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych ukazuje się co miesiąc w wersji papierowej oraz w formie e-wydania. Coraz więcej osób przekonuje się do elektronicznej wersji miesięcznika. W najnowszym numerze znajdziesz takie tematy:

  • Klęska wizerunkowa związku pielęgniarek
  • Zarobki w izbie PiP – 442 tys. PLN rocznie
  • Pracodawcy ordynarnie pomiatają pielęgniarkami
  • Radosne pomysły na normy zatrudnienia
  • Pielęgniarki LM i SM walczą o godność
  • Liczba pielęgniarek z dwoma dyplomami

Miejsce trzecie komplet medyczny ENERGY FLEX

Najniższe miejsce na podium przypada naszemu nowemu kompletowi medycznemu ENERGY FLEX. Komplet składa się z bluzy medycznej oraz spodni typu joggery. Występuje on w aż w 6 kolorach: błękit, granat, morski, fuksja, szary i niebieski. Kupując zestaw zyskujesz, aż 10% rabatu.

Miejsce drugie – maski medyczne

W czerwcu zostały przecenione wszystkie maski ochronne dostępne w Sklepie Pielęgniarek i Położnych. Niektóre zostały już wyprzedane, ale sporo jest cały czas dostępnych nowych, niższych cenach. Maski chirurgiczne można dostać w wielu kolorach, np. niebieskim, czarny, różowym, czy limonkowym.

Maski chirurgiczne

Miejsce pierwsze – czepki medyczne

Zwycięzcą naszego rankingu zostają czepki medyczne. To właśnie ten produkt najchętniej kupowały pielęgniarki i położne w czerwcu. Czepek medyczny CN2 został wykonany z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny z domieszką elastanu. Posiada piękny kwiatowy print, występujący w trzech kolorach: granatowy, turkusowy i fuksja.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

472 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarka nie będzie musiała być członkiem izby pielęgniarskiej.

5 min czytania
Proponowane zmiany powinny objąć także izby pielęgniarek i położnych Do sejmu wpłynął w dniu 5 lipca 2023 roku projekt ustawy, która między…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki w punkcie pobrań. Od 9 tys. PLN brutto.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Resort nad morzem w Jarosławcu zatrudni dwie pielęgniarki. Zakres obowiązków: Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań/ Praca…
Aktualności

Najczęstsze skutki uboczne radioterapii - zapobieganie, zarządzanie i poprawa jakości życia pacjentów

9 min czytania
Radioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia chorób nowotworowych. W terapii tej wykorzystuje się promieniowanie, które nie tylko działa destrukcyjnie na komórki…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - prawnik stwierdził z rozbrajającą szczerością.