Top 5 produktów najchętniej wybieranych przez pielęgniarki i położne.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Top 5 produktów najchętniej wybieranych przez pielęgniarki i położne.

Top 5 produktów kwietniowych

Asortyment Sklepu Pielęgniarek i Położnych nieustannie się powiększa. W ofercie można znaleźć odzież medyczną, sprzęt medyczny, środki ochronne, książki, prenumeratę Gazety oraz gadżety dla pielęgniarek i położnych. Pierwsza i ostatnia kategoria są najbardziej ulubionymi przez pielęgniarki i położne. Zdecydowanie najczęściej wybierane są produkty spośród odzieży oraz gadżetów, a dokładniej skarpetek i stopek. Prezentujemy poniżej ranking najchętniej kupowanych produktów przez pielęgniarki i położne w kwietniu. Zobacz co znalazło się w tym miesiącu w TOP 5.

Ranking produktów

1. Miejsce pierwsze – Stopki EMME
Zasłużone pierwsze miejsce zajęły stopki EMME. Na pewno wywołają uśmiech podczas nie jednego dyżuru. Są bawełniane i posiadają bezszwowe łączenie nad palcami. Skarpetki są polskiej produkcji.

2. Miejsce drugie– Elektroniczne wydanie Gazety Pielęgniarek i Położnych
Miesięcznik był najchętniej kupowanym produktem ze względu na zawierający informator. Przygotowany został on przez Kancelarię Adwokacką i zawierał informacje jak uzyskać odszkodowanie za nierówne traktowanie w zatrudnieniu.

3. Miejsce trzecie – Nawilżający krem do rąk Velodes Crem
Velodes Cream to delikatny krem do pielęgnacji skóry rąk i ciała. Działa ochronnie, nawilżająco i regenerująco. Pielęgnuje przesuszoną, podrażnioną i szorstką skórę dłoni. 

4. Miejsce czwarte – Tunika medyczna TE1
Piękny fartuszek wiązany z boku, wykonany z wyjątkowej, elastycznej i miękkiej tkaniny Soft Stretch. Idealny do pracy w ochronie zdrowia, SPA i zakładach kosmetycznych.

5. Miejsce piąte – Bawełniana torba „Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką”
Bawełniana torba wielokrotnego użytku z pielęgniarskim napisem: „Jestem dumna, bo jestem pielęgniarką” idealnie sprawdzi się na prezent, czy do pracy.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.6 / 5. Ilość głosów: 5

Bądź pierwszym, który oceni wpis

582 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Izba pielęgniarek chce obciążyć pielęgniarki kolejnymi biurokratycznymi obowiązkami.

1 min czytania
Kształcenie i doskonalenie zawodowe STANOWISKO nr 2 Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 14 lutego…
Aktualności

Pielęgniarka o patologicznych zachowaniach i mobbingu.

1 min czytania
Komentarz pielęgniarki Poniżej przedstawiamy komentarz zamieszczony przez jedną z pielęgniarek. Mam do poruszenia bardzo poważny problem, o dziwo, nie związany z agresją…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki kontrakt - 70-90 PLN/godz.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarki Nowoczesny Ośrodek Badań Klinicznych z siedzibą w Warszawie zatrudni od zaraz pielęgniarkę. Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płac

Minister zdrowia o siatce płac pielęgniarek: to szczodre rozwiązanie.