Torba dla pielęgniarki TRM XLIV.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Torba dla pielęgniarki TRM XLIV.

Torba dla pielęgniarki rodzinnej

Torba TRM XLIV wykonana została z materiału typu RIP-STOP. Jest funkcjonalna, z łatwym dostępem do środka. Na klapie znajduje się duża kieszeń z siatki, zamykana na suwak. Dno torby jest usztywnione, spód zabezpieczony gumowymi stopkami. Dwie kieszenie boczne są zamykane na zamek błyskawiczny. W jednej kieszeni znajdują się przegrody segregacyjne, druga kieszeń na pojemniki. Kieszeń przednia jest opiankowana z przeznaczeniem na ruchome ampularium z miejscem na 14 dużych i 22 małe ampułki. Kieszeń z tyłu torby również jest zamykana na suwak np. na dokumenty. Uszy z taśmy spinane rączką. Pas nośny odpinany, regulowany z naramiennikiem. Z zewnątrz: krzyż, taśma odblaskowa biała. Torba występuje w kolorze czerwonym oraz granatowym. Zobacz zdjęcia poniżej.

Atuty torby TRM XLIV

  1. Gumowe stopki „jeżyki” – zabezpieczają przenoszone przedmioty i chronią dno torby przed zabrudzeniami. Bo liczy się czystość! 
  2. Solidne suwaki 10mm – to gwarancja pewnego i płynnego otwierania komór i kieszeni torby. Bo liczy się wytrzymałość! 
  3. Ruchome ampularium – z pokrowcem, mieszczące 14 dużych i 22 małe ampułki – dodane do torby jako bezpłatny gratis! Bo liczy się poręczność! 
  4. Szyta rączka – dla komfortowego przenoszenia torby w ręku w sytuacji, gdy nie chcesz używać pasa naramiennego. Bo liczy się wygoda!

Do każdej torby ampularium gratis.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

386 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Związek pielęgniarek zbiera podpisy.

3 min czytania
Związek pielęgniarek organizatorem konferencji prasowej W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie zarządu regionów, w trybie nadzwyczajnym. Na posiedzeniu gościliśmy zaprzyjaźnione reprezentacje związkowe…
Aktualności

Wszywka alkoholowa Warszawa - leczenie choroby alkoholowej, czy to możliwe

4 min czytania
Choroba alkoholowa rozwija się stopniowo. To proces, w którym jednostka ma coraz mniejszą kontrolę nad własnym życiem. To proces, który stopniowo odbiera…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Związek pielęgniarek: różnice w grupach zbliżą się do 600 PLN.

3 min czytania
Związek pielęgniarek zbiera podpisy pod ustawą dyskryminującą pielęgniarki Radio.lublin.pl w dniu 21 marca 2023 roku informowało: Ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem…
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płacWynagrodzenia pielęgniarek

Związek pielęgniarek a sprawa Tarnowa.