W ostatnią noc w "białym miasteczku", spędziło około 340 osób, a w ciągu dnia przebywa tam od 700 do 900 protestujących. W tej chwili na trawniku przed kancelarią premiera stoi 138 namiotów.

1 min czytania
Aktualności

 

Zobacz informację ….

Ponad 100 osób – pielęgniarki, położne, górnicy, kolejarze i policjanci – manifestowało przed budynkiem urzędu wojewódzkiego w Łodzi w proteście przeciwko dotychczasowej polityce rządu wobec służby zdrowia.

Zobacz także:

Poczuj choć przez 5 minut atmosferę panującą w w 'białym miasteczku’ przed Kancelarią Rady Ministrów. Zobacz materiał wideo przygotowany przez redakcję Portalu Pielęgniarek i Położnych.


 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8261 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Starsze pielęgniarki zarabiają gorzej od młodych pielęgniarek, ponosząc odpowiedzialność za wdrażanie absolwentek do zawodu.

1 min czytania
Dyskusja w Senacie Na stronie internetowej Senatu poinformowano, że w dniu 1 marca br. z inicjatywy wicemarszałka Senatu Michała Kamińskiego w Senacie…
Aktualności

Wywiad z Open Europe: Praca dla Pielęgniarek w Norwegii Opinie Open Europe

6 min czytania
Dlaczego założyliście firmę Open Europe? Firma Open Europe powstała, aby pomagać polskim pielęgniarkom zmieniać swoje życie na lepsze. Choć może to brzmieć…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Izba pielęgniarek chce obciążyć pielęgniarki kolejnymi biurokratycznymi obowiązkami.

1 min czytania
Kształcenie i doskonalenie zawodowe STANOWISKO nr 2 Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej i Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 14 lutego…
Komentarze