WaterWipes™ nagrodzi niesamowitą pracę położnych w drugiej edycji plebiscytu Pure Foundation Fund

1 min czytania
Aktualności
WaterWipes™ nagrodzi niesamowitą pracę położnych w drugiej edycji plebiscytu Pure Foundation Fund

PLEBISCYT PURE FOUNDATION FUND 2023 WATERWIPES™

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt, ogłasza start drugiej, polskiej edycji międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia – wspaniałych bohaterów i bohaterek, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę.

W ramach tegorocznej edycji, jury konkursu wyłoni zwycięzcę spośród grona położnych i pielęgniarek, nominowanych przez swoje zawodowe koleżanki i kolegów. Laureat otrzyma:

  • Jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 złotych
  • Dofinansowanie dla wskazanej przez laureata placówki medycznej w wysokości 5 000 złotych
  • Zapas chusteczek WaterWipes dla placówki medycznej
  • Okolicznościową statuetkę i dyplom

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja ponownie przyniesie wiele poruszających historii, pokazujących jak ważną rolę w trakcie każdej ciąży pełnią osoby specjalizujące się w opiece okołoporodowej. Mamy nadzieję, że program WaterWipes™ Pure Foundation Fund pozwoli nagrodzić ich niesamowitą pracę, w ramach której przynoszą światu tak wiele istnień. – dodaje Judit Mocsari, Brand Manager Europe w WaterWipes.

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/pure-foundation-fund-2023 do 30.09.2023

O WaterWipes™ Pure Foundation Fund

WaterWipes™ Pure Foundation Fund to międzynarodowy program stypendialny, który działa od 2020 roku i jest kierowany do osób pracujących w sektorze medycznym. Od początku jego celem jest docenienie i nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. Program realizowany jest w takich państwach jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy kraje Ameryki Łacińskiej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze
×
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - niższe zainteresowanie kursem kwalifikacyjnym niż specjalizacją.