WAŻNE! Prezes NFZ znowelizował Zarządzenie w sprawie "określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: podstawowa opieka zdrowotna".

1 min czytania
Aktualności

 

Szczegóły ….

Zobacz też:

Naczelna Rada PiP do Prezesa NFZ: należy wyjaśnić i podjąć działania w kwestii iniekcji zlecanych przez lekarzy specjalistów i innych świadczeniodawców do wykonywania przez pielęgniarki POZ.

Informacja po spotkaniu przedstawicieli Naczelnej Izby PiP z członkami władz NFZ w sprawie zarządzenia o szczegółowych warunkach kontraktowania swiadczeń w zakresie poz.

Pielęgniarki i położne POZ – zasady pobierania i transportu materiałów do badań laboratoryjnych.

Pismo Naczelnej Izby PiP do NFZ w sprawie konieczności nowelizacji zarządzenia określającego szczególowe warunki kontraktowania świadczeń poz.

Informacja po spotkaniu Rady Społecznej NFZ. Omawiano kwestie wysokości stawki kapitacyjnej w poz oraz wymogu posiadania gabinetu przez pielęgniarki i położne wykonujące świadczenia w ramach praktyki zawodowej.

Stanowisko Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w sprawie wysokości stawek kapitacyjnych dla pielęgniarki i położnej poz oraz pielęgniarki szkolnej.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7795 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki - jaka wysokość nagrody pieniężnej z izby pielęgniarskiej?

2 min czytania
Pomoc socjalna z izby pielęgniarek i położnych Uchwała NR 88/VIII/2023 Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kielcach z dnia 24 maja 2023…
AktualnościOdzież medycznaSklep Pielęgniarek i Położnych

Bluzy medyczne dla pielęgniarek i położnych idealne na lato.

1 min czytania
Bluzy medyczne dla pielęgniarek Bluza medyczna BD4 z dzianiny, dostępna w Sklepie Pielęgniarek i Położnych, będzie idealnym wyborem do pracy dla pielęgniarek…
AktualnościMiesięcznik branżowy Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i PołożnychOrzecznictwo sądowe

Szpital skierował pielęgniarki z kardiologii do pracy na neurochirurgii.

2 min czytania
Narodowy Fundusz Zdrowia o organizacji pracy personelu pielęgniarskiego W majowym wydaniu Gazety Pielęgniarek i Położnych, na stronie 5 publikujemy uzasadnienie do wyroku…
Komentarze