WAŻNE! Prezes NFZ znowelizował Zarządzenie w sprawie "określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: podstawowa opieka zdrowotna".

1 min czytania
Aktualności

 

Szczegóły ….

Zobacz też:

Naczelna Rada PiP do Prezesa NFZ: należy wyjaśnić i podjąć działania w kwestii iniekcji zlecanych przez lekarzy specjalistów i innych świadczeniodawców do wykonywania przez pielęgniarki POZ.

Informacja po spotkaniu przedstawicieli Naczelnej Izby PiP z członkami władz NFZ w sprawie zarządzenia o szczegółowych warunkach kontraktowania swiadczeń w zakresie poz.

Pielęgniarki i położne POZ – zasady pobierania i transportu materiałów do badań laboratoryjnych.

Pismo Naczelnej Izby PiP do NFZ w sprawie konieczności nowelizacji zarządzenia określającego szczególowe warunki kontraktowania świadczeń poz.

Informacja po spotkaniu Rady Społecznej NFZ. Omawiano kwestie wysokości stawki kapitacyjnej w poz oraz wymogu posiadania gabinetu przez pielęgniarki i położne wykonujące świadczenia w ramach praktyki zawodowej.

Stanowisko Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w sprawie wysokości stawek kapitacyjnych dla pielęgniarki i położnej poz oraz pielęgniarki szkolnej.

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8257 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Obuwie medyczne dla pielęgniarek: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2 min czytania
Jeśli jesteś pielęgniarką, z pewnością wiesz, jak wielogodzinne dyżury potrafią dać się we znaki kręgosłupowi i nogom. Aby zapewnić sobie komfort nawet…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Pielęgniarki: wzór pozwu o odszkodowanie.

2 min czytania
Pielęgniarka pozywająca pracodawcę o odszkodowanie za nierówne traktowanie w zatrudnieniu w pozwie musi uwzględnić jeszcze jedną ważną sprawę… W związku z licznymi…
Aktualności

Izby pielęgniarek – wynagrodzenia działaczy w maju 2024 roku.

1 min czytania
Wysokość zarobków w izbach pielęgniarek szokuje środowisko pielęgniarskie… Personel pielęgniarski jest zbulwersowany wysokością zarobków osób pełniących funkcje w izbach pielęgniarek. W artykule…
Komentarze