Wczoraj wysłałem kolejne egzemplarze Gazety Pielęgniarki i Położnej do Warszawy, Głogówka, Żyrardowa, Radomia, Działdowa, Kielc. Czekam na dalsze zamówienia.

1 min czytania
Aktualności

 

Bardzo dziękuję za zamówienia Gazety Pielęgniarki i Położnej od osób fizycznych, a także od kadry zarządzającej szpitalami – pielęgniarek naczelnych i przełożonych.

Sprawdź treść najnowszego numeru Gazety Pielęgniarek i Położnych – wydanie on-line.

Jeśli czasopismo Ciebie zainteresuje to zamów Gazetę dla Siebie, do swojego szpitala, przychodni. Gazeta jak i jej wysyłka bezpłatna. Niestety nie posiadamy w redakcji numeru pierwszego, drugiego i trzeciego Gazety.

Zamów gazetę…. [email protected]

Będę wdzięczny za każdy komentarz o najnowszym numerze Gazety.


Mam nieodparte wrażenie, że Portal potrzebuje nowego oddechu. Od maja zeszłego roku odwiedziło Portal  ponad 63 tysiące unikalnych użytkowników. Odnotowalismy prawie 200 tys. odwiedzin! Odsłon było ponad 1 milion 250 tys.

Portal zaczyna się dusić. Potrzebuje nowych rozwiązań technicznych oraz funkcjonalnych. Jego rozwój w obecnej postaci, byłby trudny ze względów technicznych. Dlatego podjęłem decyzję o budowie nowego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Zakładam, że będzie nowocześniejszy i bardziej rozbudowany.

Otwarcie nowego Portalu – 1 październik 2007 roku.

Czekam na sugestie i uwagi w zakresie powyższego zagadnienia.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8177 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa. Mamy kolejnych specjalistów.

2 min czytania
Egzaminy pielęgniarek i położnych Szkolenie w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych przygotowuje położne do profesjonalnego i samodzielnego sprawowania opieki nad kobietą i…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarka zaprowadziła pacjentkę do RTG. Sama wróciła na oddział. Chora straciła przytomność. Jak sąd ocenił postępowanie pielęgniarki?

7 min czytania
Sąd ocenił postępowanie pielęgniarki… Publikujemy wyrok sądu w sprawie, która mogła dotyczyć każdej z pielęgniarek lub położnej. Na końcu artykułu można odnieść…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły.

4 min czytania
Sąd o prawa pacjenta do informacji o swoim stanie zdrowia, także w kontekście wykonywania praktyki zawodowej przez pielęgniarki… W jednym uzasadnień do…
Komentarze