Wczoraj wysłałem kolejne egzemplarze Gazety Pielęgniarki i Położnej do Warszawy, Głogówka, Żyrardowa, Radomia, Działdowa, Kielc. Czekam na dalsze zamówienia.

1 min czytania
Aktualności

 

Bardzo dziękuję za zamówienia Gazety Pielęgniarki i Położnej od osób fizycznych, a także od kadry zarządzającej szpitalami – pielęgniarek naczelnych i przełożonych.

Sprawdź treść najnowszego numeru Gazety Pielęgniarek i Położnych – wydanie on-line.

Jeśli czasopismo Ciebie zainteresuje to zamów Gazetę dla Siebie, do swojego szpitala, przychodni. Gazeta jak i jej wysyłka bezpłatna. Niestety nie posiadamy w redakcji numeru pierwszego, drugiego i trzeciego Gazety.

Zamów gazetę…. [email protected]

Będę wdzięczny za każdy komentarz o najnowszym numerze Gazety.


Mam nieodparte wrażenie, że Portal potrzebuje nowego oddechu. Od maja zeszłego roku odwiedziło Portal  ponad 63 tysiące unikalnych użytkowników. Odnotowalismy prawie 200 tys. odwiedzin! Odsłon było ponad 1 milion 250 tys.

Portal zaczyna się dusić. Potrzebuje nowych rozwiązań technicznych oraz funkcjonalnych. Jego rozwój w obecnej postaci, byłby trudny ze względów technicznych. Dlatego podjęłem decyzję o budowie nowego Portalu Pielęgniarek i Położnych. Zakładam, że będzie nowocześniejszy i bardziej rozbudowany.

Otwarcie nowego Portalu – 1 październik 2007 roku.

Czekam na sugestie i uwagi w zakresie powyższego zagadnienia.

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7703 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek zadbał o inne zawody medyczne. Szkoda, że nie o pielęgniarki z grupy 6 i 5.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o projekcie ustawy swojego autorstwa Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP przedstawiono założenia projektu…
Aktualności

Rewolucyjna terapia falą uderzeniową: Skuteczny sposób na ostrogi piętowe

4 min czytania
Ostrogi piętowe to powszechny stan, który dotyka wielu ludzi, powodując intensywny ból w dolnej części stopy, zwłaszcza podczas chodzenia lub stania. Stan…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Związek pielęgniarek o koniecznej gradacji awansowej.

2 min czytania
Związek pielęgniarek o celu zmiany ustawy o wynagrodzeniach personelu pielęgniarskiego Na konferencji prasowej w dniu 21 marca 2023 roku zorganizowanej przez OZZPiP…
Komentarze