Współczesne czepki dla pielęgniarek i pielęgniarzy.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Współczesne czepki dla pielęgniarek i pielęgniarzy.

Czepek – symbol pielęgniarek i położnych

Czepek pielęgniarski to symbol, który na całym świecie kojarzy się ze środowiskiem pielęgniarskim i położniczym. Dawniej był uniwersalnym atrybutem pozwalającym pacjentom szybko odróżnić pielęgniarki od lekarzy i innych pracowników szpitala. Czarny kolor paska jest symbolem pielęgniarek, natomiast czerwony pasek symbolizuje położne.

Współczesne czepki dla pielęgniarek i położnych

Obecnie czepki pielęgniarskie stanowią element odzieży medycznej, wykorzystywane m.in. przez pielęgniarki, położne czy lekarzy, np. na sali operacyjnej. Nowoczesne czepki charakteryzują przepiękne wzory oraz nadruki.

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych znajdziemy czepki w kwiaty lub jednokolorowe.

Czepki medyczne w kwiaty zostały wykonane w 100% z czesanej tkaniny bawełnianej o jedwabistym chwycie. Swoją gładkością zachwycą najbardziej wymagających. Piękny kwiatowy wzór przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Czepki są wiązane na troczki.

Czepki jednokolorowe zostały wykonane z tkaniny z domieszką elastanu. W części czołowej znajduje się pasek chłonnej bawełny zwiększający komfort noszenia. Czepki są wiązane na troczki i można je znaleźć, aż w 7 kolorach: szary, turkusowy, morski, burgundowy, fuksjowy, granatowy, biały. Dostępne są w wersji damskiej oraz męskiej.

Czepki męskie również dostępne są w 7 kolorach.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszym, który oceni wpis

272 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenie pielęgniarek i położnych

Jak sobie radzą pielęgniarki - trwają egzaminy specjalizacyjne.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego ma na celu zdobycie przez pielęgniarkę specjalistycznej wiedzy z zakresu…
AktualnościPraktyka zawodowa

Uwaga pielęgniarki – Pierwszym, co sprawdza kontrola jest adrenalina.

2 min czytania
Praktyka zawodowa pielęgniarek i położnych W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych porusza temat dotyczący jednego z aspektów praktyki zawodowej….
Aktualności

Pielęgniarki wspominają szkołę życia.

3 min czytania
Wspomnienia czasów Liceum Medycznego 1 września kojarzy nam się z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Dzieci i młodzież zaczynają nową przygodę, a…
Komentarze
×
AktualnościNowa siatka płac

Wiceminister o kwalifikacjach pielęgniarek - wymagane czy posiadane.