Wydarzeniem mijającego roku dla naszej korporacji zawodowej było zapewne powstanie "BIAŁEGO MIASTECZKA" przed Urzędem Rady Ministrów oraz walka w poszczególnych zakładach pracy o godziwe wynagrodzenia.

1 min czytania
Aktualności

 

W sondzie na stronie TVN 24 dotyczącej najważniejszych wydarzeń 2007 roku "białe miasteczko" uzyskało 1% głosów. Czy nasze środowisko zawodowe wykorzystało powstanie białego miasteczka? Czy białe miasteczko z perspektywy czasu ocenić można jako zwyciestwo czy jako niewykorzystaną szansę? Zapraszam do dyskusji.

Mariusz Mielcarek

Zobacz także:

Numer 4 Gazety Pielęgniarki i Położnej został w całości poświęcony sprawom związanym z Białym miasteczkiem.

Czytaj Gazetę Pielęgniarki i Położnej on-line

Materiał wideo

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8271 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze