Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo-bromowa.

2 min czytania
Aktualności
Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo-bromowa.

Mgiełka solankowa – wyjątkowy produkt na skalę światową

Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo – bromowa to woda lecznicza, która posiada wysokie stężenie jodu i innych mikro i makro pierwiastków. Solanka posiada wyjątkowy i unikatowy na skalę światową skład chemiczny, w tym najwyższe stężenie jodu. W 1 litrze solanki znajduje się ponad: 110 mg jodu, 130 mg bromu, 800 mg wapnia, 400 mg magnezu. Zabłocka Mgiełka jest czysta biologicznie, gdyż przez miliony lat nie miała kontaktu ze światem zewnętrznym. Złoże solankowe znajduje się w Dębowcu na głębokości ponad 500 m pod powierzchnią ziemi.

Mgiełka solankowa jest stosowana do inhalacji, parówek, nebulizacji, płukania ust i gardła. Działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie, antywirusowo i antybakteryjnie. Poprawia krążenie, przyspiesza procesy przemiany materii i spalania tłuszczu, wzmacnia odporność organizmu, wspomaga zapobieganie oraz leczenie dolegliwości dróg oddechowych w tym chronicznych: gardła, krtani, oskrzeli, płuc oraz jamy ustnej. Działa także na anginę, przeziębienie, zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, grzybice, astmę, schorzenia alergiczne nosa i zatok.

Stosować ją można u ludzi w każdym wielu w tym dzieci i noworodków, a także u kobiet w ciąży. Zażywanie produktu nie przynosi skutków ubocznych, jak np. w przypadku antybiotyków.

Naturalny produkt leczniczy – Zabłocka Mgiełka

Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo – bromowa nie jest to farmaceutyk, ani kosmetyk, tylko naturalny produkt leczniczy. Nie jest to inwazyjny produkt, a jego stosowanie nie daje skutków ubocznych. Stosowana jest w sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w warunkach domowych.

STOSUJĄC ZABŁOCKĄ MGIEŁKĘ OSIĄGNIEMY:

  • właściwe nawilżenie górnych i dolnych dróg oddechowych
  • likwidowanie zakażenia bakteryjnego, wirusowego lub grzybiczego w ustach i drogach oddechowych
  • regenerację nabłonka migawkowego
  • rozrzedzenie wydzieliny błony śluzowej
  • zmniejszenie obrzęku zapalnego błony śluzowej
  • zniesienie skurczu mięśni gładkich oskrzeli

Przeciwwskazaniami do stosowania są: ostre i przewlekłe choroby i nieżyty w okresie zaostrzeń, upośledzonej drożności lub wymagające leczenia operacyjnego, choroby niewydolności krążenia, nowotworowe, gruźlica płuc, zaawansowana astma oskrzelowa, wszelkie choroby zagrożone krwiopluciem i krwawieniem, nadczynność tarczycy. Przy tych schorzeniach zamiar stosowania należy skonsultować z lekarzem.

Mgiełkę solanką można łatwo zakupić, ponieważ jest dostępna między innymi w aptekach stacjonarnych i internetowych. Jest to produkt w 100% naturalny, polski i tani.

Zobacz także materiał wideo o Zabłockiej Mgiełce Solankowej.

Więcej informacji znajdziesz także na stronie: https://zablocka.pl/pl/produkt/mgielka-solankowa oraz pod numerem tel.: 602513710.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

832 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Związek pielęgniarek za brakiem wyrównania zaległości finansowych wobec pielęgniarek.

4 min czytania
Przewodnicząca zakładowej organizacji pielęgniarek pisze na forum internetowym szpitala W artykule pt. Związek pielęgniarek podpisał porozumienie, przedstawiliśmy informację w zakresie zawartego porozumienia…
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenia pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki- wyniki egzaminów specjalizacyjnych w 5 dziedzinach pielęgniarstwa.

2 min czytania
Sesja jesienna egzaminów pielęgniarek i położnych 19 września ruszyła jesienna sesja egzaminów państwowych pielęgniarek i położnych. Przed osobami przystępującymi do sprawdzianów wiedzy…
Aktualności

Pielęgniarki mogą nabyć dodatkowe umiejętności.

2 min czytania
Prezes zarządu prywatnego podmiotu leczniczego zwraca się do pielęgniarek w sprawie nabycia nowych umiejętności Do sprawy odniósł się w dniu 23 września…
Komentarze
×
Aktualności

Najlepsza oferta pracy dla Pielęgniarek w Norwegii. Darmowy kurs językowy. Zarabiaj ponad ~22000PLN/m