Zarządzanie bezpieczeństwem w pracy. Program dla Pielęgniarek /Occupational Health and Safety Management Programme for Nurses. Niezbędne narzędzie do wdrażania programów zarządzania bezpieczeństwem środowiska pracy pielęgniarek.

1 min czytania
Aktualności

Szanowni Państwo,
przesyłam w załączeniu tłumaczenie ICN dotczące zarządzania bezpieczeństwem w pracy. Program dla Pielęgniarek /Occupational Health and Safety Management Programme for Nurses. Mam nadzieję, iż przyda się do wdrażania programów zarządzania bezpieczeństwem środowiska pracy pielęgniarek na czym  nam najbardziej zależy.

Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie podjęło jednocześnie starania o wydanie w formie drukowanej dostępnej szerszemu gronu koleżanek. Stąd moja gorąca prośba o przekazanie darowizny w formie 1% podatku, bez kosztów własnych, które przeznaczymy na działania potrzebne dla środowiska pielęgniarek. Wystarczy wpisać do w zeznaniu PIT (28,36 czy 37) nr Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000065 610 (urząd skarbowy sam dokona za przekazania środków na podany nr konta) 11 1020 1156 0000 7202 0050 1601, lub wpłacić za pomocą formularza i pomniejszyć swój podatek o 1% przy składaniu zeznania, wpłaty należy dokonać do dnia złożenia zeznania w urzędzie skarbowym.
Bardzo dziękuję za wszelkie datki nawet najmniejsze.

Życząc spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia zapraszam na stronę http://www.zgptpiel.waw.pl/index.php i do współpracy w Polskim Towarzystwie Pielęgniarskim w redagowaniu "Problemów Pielęgniarstwa"

z poważaniem

Dorota Kilańska
Przewodnicząca/President
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Zarząd Główny/ Main Board of Polish Nurses Association

Al Reymonta 8/12
01- 842 Warsaw POLAND
www.zgptpiel.waw.pl; [email protected]
tel/fax +48 22 663 63 45
Biuro czynne (Office Open):
pn, wt, śr, pt (Mon,Tu,Wen,Fri): 10÷15; czw (Th)- 11÷17

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7710 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenie pielęgniarek i położnych

W cztery lata tysiąc pielęgniarek zostało specjalistami w tej dziedzinie pielęgniarstwa.

1 min czytania
Pielęgniarstwo opieki długoterminowej Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej ma na celu przygotować pielęgniarki do udzielania specjalistycznych świadczeń zdrowotnychw zakresie opieki…
AktualnościNowa siatka płacPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarka z grupy 2 zarabia według OZZPiP ponad 13 tys. brutto brutto.

2 min czytania
Związek pielęgniarek podaje obecną wysokość wynagrodzeń pielęgniarek i położnych Pani przewodnicząca Krystyna Ptok w uzasadnieniu do ustawy o wynagrodzeniu personelu pielęgniarskiego, którą…
AktualnościOferty pracy

Kilka ofert pracy dla pielęgniarek.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek w szpitalach Przeglądy ofert pracy, jakie prezentujemy na Portalu są dla pielęgniarek i położnych źródłem informacji. Zbiór kilku ofert,…
Komentarze