Zegarki medyczne – dodatek do odzieży medycznej pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Zegarki medyczne – dodatek do odzieży medycznej pielęgniarek i położnych.

Gadżety dla medyków

Niewielkie silikonowe zegarki, które można z łatwością przypiąć do kołnierzyka lub kieszonki uniformu pracowniczego zjednały sobie fanów wśród personelu medycznego. Praktyczne i estetyczne zegarki silikonowe będą przydatne w pracy pielęgniarki, położnej czy lekarza. Zegarki mają właściwości hipoalergiczne i są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach pracy. 

Wykonane zostały w taki sposób, aby z łatwością zamocować je do fartucha, za pomocą zapięcia typu agrafka. Zegarki zasilane są na baterie, która znajduje się w zestawie.

Zegarki w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych można znaleźć bardzo wiele modeli zegarków silikonowych. Występują w jednolitych kolorach, takich jak: pomarańczowy, niebieski, biały, zielony, żółty, czarny, różowy, fuksjowy, fioletowy oraz czerwony.

A także w przepiękne i kolorowe printy, np. serca, kwiaty, motyle, jabłka. Zegarki silikonowe będą idealnym dodatkiem do stroju medycznego i ożywią niejedną stylizację.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

471 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Prezent idealny dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Gadżety dla pielęgniarek i położnych Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze trudne zadanie. Jeśli masz w rodzinie pielęgniarkę lub położną i szukasz dla…
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Pielęgniarki – pomysł związkowców - nagroda jubileuszowa po 45 latach pracy.

1 min czytania
Związek pielęgniarek ma pomysł na zatrzymanie emerytek w pracy Na profilu Facebooku jednej z organizacji zakładowych związku pielęgniarek zamieszczono poniższa informację: „W…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Podwyżki pielęgniarek – liczba skarg znikoma.

2 min czytania
Posiedzenie zespołu omawiającego podwyżki w podmiotach leczniczych 29 sierpnia odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia. Poświęcono je głównie kwestiom finansowym,…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Pielęgniarki - koszmarny dzień dla ponad 200 tys. pielęgniarek.