Zegarki medyczne – dodatek do odzieży medycznej pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Zegarki medyczne – dodatek do odzieży medycznej pielęgniarek i położnych.

Gadżety dla medyków

Niewielkie silikonowe zegarki, które można z łatwością przypiąć do kołnierzyka lub kieszonki uniformu pracowniczego zjednały sobie fanów wśród personelu medycznego. Praktyczne i estetyczne zegarki silikonowe będą przydatne w pracy pielęgniarki, położnej czy lekarza. Zegarki mają właściwości hipoalergiczne i są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach pracy. 

Wykonane zostały w taki sposób, aby z łatwością zamocować je do fartucha, za pomocą zapięcia typu agrafka. Zegarki zasilane są na baterie, która znajduje się w zestawie.

Zegarki w Sklepie Pielęgniarek i Położnych

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych można znaleźć bardzo wiele modeli zegarków silikonowych. Występują w jednolitych kolorach, takich jak: pomarańczowy, niebieski, biały, zielony, żółty, czarny, różowy, fuksjowy, fioletowy oraz czerwony.

A także w przepiękne i kolorowe printy, np. serca, kwiaty, motyle, jabłka. Zegarki silikonowe będą idealnym dodatkiem do stroju medycznego i ożywią niejedną stylizację.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

594 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Forma zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenia, samozatrudnienie.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Instytut Ozonoterapii w Warszawie zatrudni pielęgniarkę. Wynagrodzenie: 5 000 – 10 000 zł / mies. bruttoWymiar pracy: Pełny…
Aktualności

Związek pielęgniarek: dziwi nas stanowisko innych związków zawodowych.

3 min czytania
Stanowisko Prezydium Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 lipca 2024 roku W związku z wypowiedziami Marka Kosa, wiceministra zdrowia oraz…
Aktualności

Pielęgniarki o pracy w upały - staramy się chodzić szybciej bo wtedy powstaje przeciąg.

1 min czytania
Praca pielęgniarek w upalne dni Zapytaliśmy pielęgniarki i położne, jak sobie radzą podczas pracy w te upalne dni? Poniżej zdjęcie termometru z…
Komentarze
×
AktualnościNie dla ustawy OZZPiP

Manifestacja pielęgniarek i pan M.