Zobacz poziom dyskusji na FB związku pip z pielęgniarkami. Taki poziom jak porozumienie!

1 min czytania
AktualnościTzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Zobacz poziom dyskusji na FB związku pip z pielęgniarkami. Taki poziom jak porozumienie!

 

 

 

Poniżej publikujemy fragmenty dyskusji (z dnia 29 października) na profilu FB władz związku pip:

 

Beata Pudełko Wiadomo, że pielęgniarki pracujące z POZ otrzymają dodatek od stycznia. Czy dotyczy on tylko pielęgniarek, które zbierają deklaracje (pielęgniarki środowiskowe, położne)? Co z pielęgniarkami zatrudnionymi w POZ, przy gabinetach lekarzy rodzinnych ale niezgłoszonymi do NFZ? 
 

 

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Prosimy o kontakt z infolinią: 506 705 444 albo z Przewodniczącą Regionu OZZPiP.

 

 

 

Beata Pudełko Dziękuję za kontakt. Odpowiem w takim razie sama. Pani z infolini poinformowała mnie, że Związek zna problem i pracuje nad jego rozwiązaniem. Pewne jest, że rozporządzenie dotyczy pielęgniarek środowiskowych i położnych, które zbierają deklaracje. Pielęgniarki "gabinetowe", pracujące w godzinach pracy POZ (np. w gabinetach zabiegowych) nie są zgłoszone w NFZ i na razie nie ma technicznej możliwości wykazania ich jako pielęgniarki POZ. Na dzień dzisiejszy nie "łapią" się na styczniową "podwyżkę"…
 
 

Aleksandra Teraz Już Czerwińska A co z położnymi przebywającymi obecnie na urlopie macierzyńskim. W szpitalu dostałam odpowiedź, iż w związku, że otrzymuję zaisłek nie dostanę podwyżki.

 

 

 

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Prosimy o kontakt z infolinią: 506 705 444 albo z Przewodniczącą Regionu OZZPiP.

 

 

 

Kasieńka Kania Mi tez tak powiedziano! A na numer podany wyzej nie mozna sie dodzwonic

 

 
7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek Miejsce pracy: Chełm. Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego. Rodzaj umowy:…
Komentarze